616 okuma Bu Kategoridesiniz : 08 Ağustos 2019 Perşembe 02:27

AVM’de Kahvaltı Hastanede Bitti

AVM’de Kahvaltı Hastanede Bitti

Yalova’nın bağlı Çiftlikköy ilçesinde bir AVM’de bir grup sabah kahvaltısı için bir araya geldi. Burada sabah kahvaltısı yapan 10 kişi yedikleri yemekten sonra zehirlenme şüphesiyle Yalova Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Vatandaşlar Acil serviste tedavi altına alındılar.

Olay ile ilgili olarak edinilen bilgiye göre, AVM’ye her Çarşamba günü sürekli olarak düzenlenen halk günü için gelen vatandaşlar açık büfe kahvaltılıkları alarak kahvaltı yaptılar. A.ık büfeden alınan kahvaltıları yedikten kısa bir ssüre sonra vatandaşlarda karın ağrısı ve kusma şikayetleri baş göstermeye başladı. Bazı vatandaşların yedikleri kahvaltıdan sonra fenalaşması üzerine olay yerine sevk edilen ambulanslar ile vatandaşlar Yalova Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne getirildi. Burada yapılan ilk belirlemelere göre gıda zehirlenmesi yaşadıkları anlaşılan vatandaşlar midesi yıkandıktan sonra serum takılarak tedavi altına alındılar.

Hastaların Getirilmesi

Hastaların hayati tehlikelerinin bulunmadığı ve durumlarının hızla iyiye gittiği öğrenildi. Yalova Emniyet Müdürlüğü ise olayla ilgili tahkikat başlattı. Olayın yaşandığı AVM’den ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Sponsor Alanı

Etiketler:

 benzer haberler

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını

SİLPAGAR VE SOYER’DEN BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’A ZİYARET  

SİLPAGAR VE SOYER’DEN BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’A ZİYARET

KOM’dan Belediyeye Şok Baskın  

KOM’dan Belediyeye Şok Baskın