Bu Kategoridesiniz : 04 Aralık 2017 Pazartesi 10:12

ENGELLER HAYATIN RİTMİNİ YAKALAMAYA, ENGEL DEĞİL!

İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi “1. Spor Oyunları” ve “YOSK-GAZİANTEP Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Müsabakası” programlarına katıldı. Yediden yetmişe engelli bireylerin sporla rehabilitasyonunun önemine vurgu yapmak amacıyla düzenlenen programlar ilimizde faaliyet gösteren spor kulüplerinin desteği ve katılımıyla gerçekleştirildi.

90. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda yapılan spor müsabakalarında Müdür Ali TOSUN ve Müdür Faruk UYSAL; Huzurevi Bocce Takımı ile maçlar yaptı, özel öğrencilerin masa tenisi müsabakalarına katıldı. Ardından Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Basketbol Takımı ile Gaziantep Spor Basketbol Takımının maçını Milletvekilimiz Sayın Fikri DEMİREL ile birlikte izledi.

Müdür Ali TOSUN: “Önce “insan” diyen, insanı “Yaratılmışların en şereflisi” olarak gören bir geleneğin mensupları olarak bizler, her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya büyük önem veriyoruz. Zorlukları aşarak, elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandıran tüm kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Önce ‘insan’ diyen, insanı ‘Yaratılmışların en şereflisi’ olarak gören bir geleneğin mensupları olarak bizler, her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya büyük önem veriyoruz. Zorlukları aşarak, elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandıran tüm kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

 benzer haberler

Yalova Üniversitesi’nde 4 Gözaltı  

Yalova Üniversitesi’nde 4 Gözaltı

FEN LİSESİ YAKINDA  

FEN LİSESİ YAKINDA

ÖĞRENCİLERE ORGANİK TARIM EĞİTİMİ VERİLDİ  

ÖĞRENCİLERE ORGANİK TARIM EĞİTİMİ VERİLDİ