Bu Kategoridesiniz : 16 Haziran 2017 Cuma 12:41

Rektöre Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova’da faaliyet gösteren siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının Rektörümüz Prof.Dr. Ali Erbaş’a hayırlı olsun ziyaretleri başladı. İlk olarak Ensar Vakfı Yalova Şubesi Başkanı Ali Ekber Polat ve yönetim kurulu üyeleri Rektörümüz Prof.Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ensar Vakfı Yalova Şubesi Başkanı Ali Ekber Polat vakfın Yalova’daki faaliyetleri hakkında Rektör Prof.Dr. Erbaş’a bilgi verdi. Ziyaretlerinden dolayı Ensar Vakfı Yalova Şubesi Başkanı Ali Ekber Polat ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş, yeni dönemde Yalova’daki sivil toplum kuruluşlarıyla güçlü ilişkiler kuracaklarını ifade etti. Ziyaretin ardından Ensar Vakfı Yalova Şubesi heyeti üniversiteden ayrıldı.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Heyetinin Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve il yönetim kurulu üyeleri  Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.  Prof.Dr. Ali Erbaş’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yusuf Ziya Öztabak Rektörlük görevinde kendisine başarılar diledi. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztabak ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş  Yalova Üniversitesi’ni daha iyi noktalara taşımak için ildeki tüm siyasi parti ve kamu kuruluşlarla birlikte çalışacaklarını vurguladı. Karşılıklı iyi niyet ve başarı temennilerinin ardından ziyaretini tamamlayan Ak Parti Yalova İl Yönetimi üniversiteden ayrıldı.

Yalova İl Müftüsü Turgut Acari ve İlçe Müftülerinin Ziyareti

Yalova İl Müftüsü Turgut Acari ilçe müftüleri ile birlikte Rektörümüz Prof.Dr. Ali Erbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Prof.Dr. Ali Erbaş’ın Yalova Üniverstesi Rektörü olarak atanmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden İl Müftüsü Turgut Acari Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş’a görevinde başarılar diledi. Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş da ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Turgut Acari ve beraberindeki ilçe müftülerine teşekkür etti. Başta eğitim konuları olmak üzere Yalova Üniversitesi ile Müfütlük arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi yönündeki karşılıklı temennilerin ardından ziyaretini tamamlayan heyet üniversiteden ayrıldı.

 benzer haberler

Polis Zoru İle Getirilmesine Karar Verildi.  

Polis Zoru İle Getirilmesine Karar Verildi.

Kar Nedeniyle Okullar Tatil Edildi  

Kar Nedeniyle Okullar Tatil Edildi

MESLEKİ EĞİTİM PROJESİYLE YALOVA MİLLİ EĞİTİMİ İNGİLTERE’DE  

MESLEKİ EĞİTİM PROJESİYLE YALOVA MİLLİ EĞİTİMİ İNGİLTERE’DE