Bu Kategoridesiniz : 06 Ocak 2015 Salı 15:55

Yalova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kayıtları Başladı

Yalova Güncel Haber‘e açıklamalarda bulunan Yalova Üniversitesi Sosyal Bilimler  Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Kenan DAĞCI  ;  “Günümüz çalışma yaşamında rekabetin neden olduğu bilgi gereksinimi ve kişisel gelişim ihtiyacı, eğitim talebini giderek artırmaktadır. Bu ihtiyacın giderilmesinde de üniversiteler önemli bir aracılık faaliyetinde bulunmakta ve yeni gelişmeler konusunda toplumu bilgilendirmektedir. Üniversitelere bağlı olarak faaliyet gösteren enstitüler ise, çalışma hayatında yer alan bireylerin hem akademik hem de kişisel gelişim ihtiyaçlarını giderme özelliğine sahip olmaları nedeniyle bu faaliyetin merkezinde yer almaktadırlar.

 

http://yalovaguncel.com/wp-content/uploads/2015/01/20150106_154255.jpgYalova Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde barındırdığı Tezli, Tezsiz yüksek lisans ve doktora programlarına  başvurular 05-13 Ocak 2015 tarihleri arasında online olarak başvuru yapılabilecektir. Sosyal Bilimler Enstitüsü hem akademik hem de kişisel gelişim ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük rol oynamaktadır. Açtığı yeni programlar ile de bunu ispatlamaktadır.

Şu ana kadar enstitümüze gösterilen ilginin gelecekte de devam etmesini umuyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Screenshot_2014-12-19-21-42-49-1

 benzer haberler

Yalova Üniversitesi’nde 4 Gözaltı  

Yalova Üniversitesi’nde 4 Gözaltı

FEN LİSESİ YAKINDA  

FEN LİSESİ YAKINDA

ÖĞRENCİLERE ORGANİK TARIM EĞİTİMİ VERİLDİ  

ÖĞRENCİLERE ORGANİK TARIM EĞİTİMİ VERİLDİ