Bu Kategoridesiniz : 09 Eylül 2017 Cumartesi 12:48

Yalçın ORUÇ ” Herşey Beldemiz İçin “

Yalova Kadıköy Belediye 2019 Yerel seçimlerinde bağımsız olarak aday olacağını açıklayan Yalçın ORUÇ beldenin güzelleşmesi ve kamu hizmetleri konusunda daha üst noktalara ulaşması , beldenin sosyal ve kültürel faaliyetlerinin arttırılması , çevre düzenlemeleri , yol çalışmaları gibi hizmetlerin önce planda olacağını aktardı.

Yalçın ORUÇ ;” Artık yerel yönetimlerin genç nesillere devir edilmesinin zamanının geldiğinin bu nedenle  bağımsız olarak aday oluyorum , aday olmama en çok genç arkadaşlarımın da beni desteklemesi teşvik edici olmasının yanısıra karşılaştığımız bütün genç kitlelerde sürekli olarak olumlu sonuçlar alıyoruz. Yerel seçimler öncesinde yaptığımız çalışmalarda beldemizin başlıca sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunduğumuz gençlerimiz ve belde halkımız hizmetlerin yetersiz olduğuna dikkat çekerken belde belediyesinin kardeş şehirler projesine dahil edilerek tanınması için çalışmalar yürütülecek.

Beldemiz gül kenti olarak adlandırılmaktadır fakat bu esnafın büyük sorunu ise yağmur sezonunda mallarının zarar görmesi ve buna bir çözüm üretilememesi. Belediye başkanı olmam halinde ilk yapacağım çalışma bu esnafımız ile bir toplantı düzenleyerek bu sorunun köklü bir şekilde nasıl çözüme kavuşacağı konusunda kendilerinden fikir alışverişinde bulunarak gerekli altyapı hazırlanacak ve gerekli şartların iyileştirilmesi için kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli olarak hareket edilecek.

Beldemizde bulunan gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalması ve spora yönelmesi için sporun her alanında sosyal etkinlikler düzenlenerek gençlerimizin bağımlı değil sporcu bir nesil olmasının önünü açmak için elimizden geleni yapıcaz.

Beldemiz de birçok çocuk parkında güvenlik tedbirleri yetersiz konumda buna ek olarak çocuklarımızın daha iyi bir ortamda güvenle oynamaları için parklara güvenlik sistemleri yerleştirilecek.

Beldemize inşaa edilecek yeni bir kültür merkezi ile , düğün , nişan , sünnet , davet, konferans , toplantı , sergi gibi etkinlikler için bir bina yapılarak belde halkımızın hizmetine sunumu gerçekleşecek bunun yanısıra beldemiz içerisine bir adet taziye evi inşaa edilecektir.

Beldemizde mevcut olan spor sahasının şartları yeterli değil. Stad şartlarının iyileştirilmesi sağlanarak modern bir hale getirilmesi sağlanacaktır. Taraftarlarımızın ve spor severlerimizin en büyük isteklerinden bir tanesi modern şartlarda bir stadda maç oynamak ve gönül verdikleri takımı desteklemek istiyorlar.

Belediye başkanı  olarak seçilmem durumunda Beldemiz modern bir şehir kalitesine kavuşmuş olacaktır.” açıklamasında bulundu.

 benzer haberler

ÇİFTLİKKÖY’DE MECLİS ZEYTİN DALI İLE AÇILDI  

ÇİFTLİKKÖY’DE MECLİS ZEYTİN DALI İLE AÇILDI

AK PARTİ’DEN SANAYİ SİTESİNE ZİYARET  

AK PARTİ’DEN SANAYİ SİTESİNE ZİYARET

AK PARTİDE BİRİM BAŞKANLARI  İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI  

AK PARTİDE BİRİM BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI