Bu Kategoridesiniz : 13 Ekim 2016 Perşembe 15:43

SOYİSİM BENZERLİĞİ HOŞ BİR TESADÜF

İlki iki haftada 1 galibiyet ve 1 mağlubiyeti olan Yalova Group Belediyespor Erkek Basketbol Takımı bu hafta Sakarya Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak. Ekibimiz Sakarya temsilcisi ile 16 Ekim Pazar günü saat 16.00’da 90. Yıl Spor Salonu’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Başkan Salman’ı ziyaret ettiler

Kulüp Başkanı Resul Kocaağa ve yeni koç İlker Salman, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti. Başkan Kocaağa, “İkinci haftada Bursa Final Okulları’nı yenerek bir çıkış başlatmıştık. Bunun devamını umut ediyorum. Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın desteği bize moral veriyor” dedi.

Soyadını öğrenince şaşırdım

Aslen Gölcüklü olan yeni Koç İlker Salman daha önce Trabzon’da ve İstanbul’da takımlar çalıştırdı.  Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u çalıştıran 43 yaşındaki koç Salman,  “Sayın Başkan ile aynı soy isme sahip olduğumuzu Yalova’ya gelince öğrendim. Doğrusu şaşırdım. Vefa Başkanımızın da desteğiyle Yalova Group Belediyespor’un başarı çıtasını daha da yükselteceğiz” dedi.

Salman: İsim benzerliği hoş bir tesadüf

Yeni koç İlker Salman ile tanışmaktan mutlu olduğunu söyleyen Başkan Vefa Salman, “Aynı soy isme sahip olmamız hoş bir tesadüf.  Umut ediyorum hep beraber takımımızın başarılı olması için çalışacağız” dedi.  Başkan Vefa Salman daha sonra kulübün yönetim kurulu üyeleri ve teknik ekiple öğle yemeğinde bir araya geldi.

 benzer haberler

MİLLİ MAÇ DEV EKRANDA İZLENDİ  

MİLLİ MAÇ DEV EKRANDA İZLENDİ

MİLLİ MAÇLAR DEV EKRANDA  

MİLLİ MAÇLAR DEV EKRANDA

Yalova Fenerium Açıldı  

Yalova Fenerium Açıldı