Bu Kategoridesiniz : 27 Eylül 2017 Çarşamba 10:58

İsimsiz Kahramanlarla Yemekte Buluştu

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Murat Sevinç, Çiftlikköy Belediyesi tarafından İtfaiye Haftası sebebiyle düzenlenen programa katıldı.

Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve İtfaiye Müdürü Murat Sevinç’in iştirak ettiği programa, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

İtfaiye Haftası sebebiyle gerçekleştirilen yemek öncesi Başkan Yardımcısı Jülide Güner, itfaiye personeli ile selamlaşarak personelin İtfaiye Haftası’nı kutladı. Yemeğin ardından Çiftlikköy İtfaiye Binası içerisinde yer alan ekipmanlar ve araçlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Programın sonunda günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

İSİMSİZ KAHRAMANLARLA AYNI MASADA BULUŞTULAR

Yangınlara en kısa sürede müdahale edebilmek için ellerinden gelen herşeyi yapan Yalova’nın isimsiz kahramanları İtfaiye ile yetkililer yemekte bir araya geldi. Yalova İtfaiyesi hem şehrimizin hem de çevre illeri yardımına koşan dakikalar ile mücadele ederek sayısız hayat kurtarmakta.

 benzer haberler

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi  

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti  

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti

Fabrikada Ölü Bulundu  

Fabrikada Ölü Bulundu