Bu Kategoridesiniz : 22 Aralık 2017 Cuma 21:05

Paşakent Mezarlık Yoluna Asfaltlama Çalışması Yapıldı

Paşakent Mezarlığı’nın yolu Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talebi doğrultusunda İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından asfaltlandı. Başkan Salman, talebe kısa sürede cevap veren İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel’e katkılarından dolayı teşekkür etti.

Yalova Şehir Mezarlığı’nın kapasitesinin dolmasıyla birlikte definler yeni oluşturulan Paşakent Mezarlığı’na yapılmaya başlanmıştı. Paşakent Mezarlığı’nın da tam kapasite ile hizmet vermesi adına çalışmalar yapan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, mezarlık yolunun yapımı için Meclis Başkanı Yaşar Demirel ile görüştü. Yolun yapımı konusunda destek isteyen Başkan Salman’ın, talebin kısa sürede yerine getirildi.


“Paşakent Mezarlığımıza ve diğer yerleşim yerlerine de ulaşımı sağlayan yol zamanla deformasyona uğramıştı” diyen Başkan Salman; “Dönem dönem bakımlar yapılsa da zamanla tekrar yol eski haline dönüyordu. Yolun komple asfaltlanması gerekmekteydi. Yolun yapımı için Sayın Yaşar Demirel ile görüşerek buradaki talebimizi kendilerine ilettik. Onlarda konuya hassasiyet gösterdi. Desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 benzer haberler

Yalova Narkotik’ten Zehire Geçit Yok  

Yalova Narkotik’ten Zehire Geçit Yok

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi  

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti  

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti