Bu Kategoridesiniz : 16 Aralık 2014 Salı 15:01

Umut Merkezleri Meyvelerini Vermeye Devam Ediyor

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, eşi Dilek Salman ile birlikte Yalova Belediyesi Umut Merkezi kursiyerlerince düzenlenen El Yapımı Hediyelik Eşya Sergisi’nin açılışını yaptı.

Yaklaşan Yılbaşı dolayısıyla Yalova Sanat Galerisi’nde açılan sergideki ürünleri inceleyerek, ürünler hakkında bilgi alan Salman, “Kadınlarımızın Umut Merkezleri’nde ürettikleri bu el emeği ürünler çok değerli ve önemli. Vakitlerini eğitim görerek, yaratıcılıklarını kullanarak değerlendiren kadınlarımız, böyle imkânlarla ekonomik hayatın içinde yer alıyor, aile ekonomisine katkıda bulunuyorlar.” dedi. Başkan Vefa Salman, kursiyerleri ürettikleri ürünler dolayısıyla tebrik ederek, çalışmalarının devamını diledi.

Umut Merkezleri’nde eğitim gören, ürettikleri el emeği ürünleri yılbaşı için sergileyen kursiyerlerin ürünleri arasında rengârenk nakışlar, nevresimler, tablolar, keçe çalışmaları, takılar ve daha birçok hediyelik eşya seçenekleri bulunuyor. Halkımız Yalova Sanat Galerisi’nde açılan sergiyi 15 Aralık- 5 Ocak tarihleri arasında ziyaret edebilecekler.

 benzer haberler

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi  

Gece Olması ve Caddenin Boş Olması Faciayı Önledi

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti  

Şaka Değil Gerçek Benzini Bitti

Fabrikada Ölü Bulundu  

Fabrikada Ölü Bulundu