646 okuma Bu Kategoridesiniz : / 11 Temmuz 2014 Cuma 11:55

TAKSİCİLER KOOPERATİFİNDEN SALMANA ZİYARET

TAKSİCİLER KOOPERATİFİNDEN SALMANA ZİYARET

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yoğun tempoda ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Başkan Salman’ı Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımı, Yalova Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu ile Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bursa Şubesi yöneticileri ziyaret etti.

masa_tenisi_ziyaret

Şampiyon Sporculardan Başkan Vefa Salman’a Ziyaret

Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü masa tenisi takımı sporcuları ve teknik heyeti Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti. Masa tenisi İl temsilcisi Feridun Toparlak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Salman, müsabakalar ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Geçtiğimiz günlerde elde edilen Türkiye Şampiyonası ile ilgili bilgiler alan ve masa tenisi şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri ve eğitmenlerinizi tebrik ediyorum. Eskiden bisiklet sporu denildiği zaman akıllara Yalova gelirdi. Güzel başarılar elde edilmişti. Şimdi masa tenisinde o özlemimizi giderdik. Başarıların artması ve devamlılığı için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Salman, sporcularla sohbet etti.

taksiciler-koop-ziyaret

Taksici Esnaf Sorunları Başkan Salman İle Paylaştı

Yalova Taksiciler Kooperatifi Başkanı Aziz Görür, Yalova Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hüseyin Çetin ve taksici esnaf Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun temennisinde bulunan Görür, taksici esnafın taleplerini ve sorunlarını Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a aktardı. Sorunları iyi bildiğini ve her zaman duyarlı olacağını belirten Başkan Salman, meslek gruplarıyla sık sık bir araya gelerek çözüm yollarının aranacağını söyledi.

kırım-türkleri-ziyaret

Bursa Kırım Türkleri Derneği’nden Tebrik

Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Yunus Güneri ve beraberindeki heyet Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti. Yeni görevinde Başkan Vefa Salman’a başarılar dileyen Güneri, Yalova halkının en iyi hizmeti alacağına inandığını dile getirdi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

BUDO’dan Sefer İptalleri  

BUDO’dan Sefer İptalleri