622 okuma Bu Kategoridesiniz : / 30 Ekim 2014 Perşembe 01:14

Yalova Çevre İllerle Ne Zaman Birleşecek ?

Yalova Çevre İllerle Ne Zaman Birleşecek ?

Karayolları 1. Bölge Müdür Yardımcısı Nurdan APAYDIN  , proje çalışması yapılan yeni  Kocaeli-Yalova Karayolunu ile ilgili bilgi verdi.Apaydın ” İzmit- Kocaeli ve Yalova’yı birleştiricez” dedi.

Apaydın , Yalova-İzmit karayoluna alternatif olarak yeni bir karayolu yapacaklarını söyledi.Apaydın , yeni otoyol ile iki şehir arasındaki ulaşım süresinin kısalacağını ve trafik güvenliğinin artacağına dikkat çekti.

Mevcut yoldaki sıkıntılara değinen Apaydın , “Yalova’da bir proje başlattık. İzmit-Kocaeli ve Yalova’yı birleştireceğiz.Bu proje çalışmalarımız sürdürülüyor, bitecek.”  şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yalova Halkı Yolun Ne Zaman Biteceğinizi Merak Ediyor .

Yalova halkının en çok sorun yaşadığı bölge olan Yalova-İzmit yolu özelliklede bayram arifesi , bayram ve dönüş yollarında Yalova halkına tam bir çile yaşatıyor .Yalovalı esnaf ve minübüsçüler normal süreçte 10dk. için aldığı yolu bu dönemlerde ortalama trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30dk ve daha fazla uzamaktadır.

Yolun Yapımı İçin Net Tarih Yok !

Karayolları 1. Bölge Müdür Yardımcısı Nurdan APAYDIN proje ve kampamını anlatırken yolun ne zaman yapılacağı ve tahmini olarak ne zaman faaliyette olacağına dair herhangi bir açıklamada bulunmadı fakat merak edilen konu ” NE ZAMAN YAPILCAK BU YOL ? ” sorusu geliyor karşımıza.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !