944 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Kasım 2014 Cumartesi 20:01

Deniz Seki yakalandı!

Deniz Seki yakalandı!

esinleşen hapis cezası nedeniyle 6 aydır aranana Deniz Seki İstanbul Esenyurt’ta saklandığı evde gözaltına alındı.

“Uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan ve hakkında yakalama kararı nedeniyle 6 aydır aranan Deniz Seki, Esenyurt’ta saklandığı evde gözaltına alındı. Seki bu geceyi Vatan’da bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde geçirecek, yarın sabah Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilecek.

Esenyurt’ta yakalanan Denis Seki’nin daha önce Bodrum, Mykonos Adası ve İstanbul Tuzla’da saklandığı iddia edilmişti. Ünlü şarkıcının zaman zaman alışverişe çıktığı, villada dostlarıyla da buluştuğu hatta verandada eğlence düzenlediği öne sürülmüştü.

DENİZ SEKİ’NİN SON UMUDU ANAYASA MAHKEMESİ’NDE

Deniz Seki 16 Nisan’da avukatı aracılığıyla Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulundu. Dilekçede, yargılama aşamasında adil yargılamanın ihlal edildiğini, tanıkların dinlenmediğini, ve delillerin toplama taleplerinin reddedildiğini savunulmuş ve Seki’nin yeniden yargılanması talep edilmişti. Seki’nin Anayasa Mahkemesi’ne yaptığı bu başvuru ise henüz karara bağlanmadı.

3 YIL 6,5 AY DAHA CEZAEVİNDE YATACAK

İnfaz Kanunu kapsamında Deniz Seki aldığı hapis cezasının 3’te 2’sini cezaevinde geçirecek. 6 yıl 3 ay hapis cezası alan Deniz Seki, 4 yıl 2 ay daha cezaevinde kalacak. Ancak daha önce 7,5 ay cezaevinde yatan Deniz Seki’nin yattığı süre 4 yıl 2 aydan düşecek. Buna göre Deniz Seki, 3 yıl 6,5 ay daha cezaevinde yatacak. Ancak Deniz Seki cezaevinde geçireceği sürenin son bir yılını da denetimli serbestlik kapsamında dışarıda geçirebilecek.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Sevilen Sanatçının Ölümü Sanat Camiasını Yasa Boğdu  

Sevilen Sanatçının Ölümü Sanat Camiasını Yasa Boğdu

Oğuzhan Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak  

Oğuzhan Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak

Model Bitti  

Model Bitti