662 okuma Bu Kategoridesiniz : / 10 Eylül 2014 Çarşamba 18:11

Radyo Gözde’nin Konuğu Tuğba YURT

Radyo Gözde’nin Konuğu Tuğba YURT

Tuğba Yurt Bir Gökhan Özen Şarkısı İle Devam ederken bunun hakkında ki açıklamalrı ile 11 Eylül Perşembe saat 18:30’da Kutsi ile Okyanus programında Kutsi’nin canlı telefon bağlantı konuğu oluyor.

İlk albümü “Aşk’a Emanet”i 2014’ün başında yayımlayan, müzikseverlerle bu albümün ilk video klibi “Ağır Yaralı” ile tanışan Tuğba Yurt’un yeni teklisi Gökhan Özen imzalı “Aşk Sanmışız”, Caner Aras prodüktörlüğünde Eylül’ün ilk haftası 3 Adım Müzik etiketiyle piyasaya çıktı.

Tuğba Yurt, ilk albümünün ardından 2014 yazının ilk günlerinde, “Sakin Ol”daki yorumuyla dikkat çekerken, güzel şarkıcı Doğukan Manço ile birlikte radyo ve müzik kanallarının zirvesine yerleşen bir projeye imza attı.

Şimdi “Aşk Sanmışız” Zamanı…

Tuğba Yurt Bir Gökhan Özen Şarkısı İle Devam Ediyor.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye’de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen’e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt’ un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu. Tüm kayıtları Han Records, Metropolis London ve Can Stüdyo’da gerçekleşen, enerjisi ile farkını ortaya koyan “Aşk Sanmışız”ın mixine Özgür Yurtoğlu ve Gökhan Özen, masteringine ise Londra Metropolis’den Tim Young imza attı. Tuğba Yurt’un yeni teklisi “Aşk Sanmışız”ın stüdyo aşamasında Gökhan Özen her detay ile yakından ilgilendi.

Tuğba Yurt’a Doğum Günü Hediyesi; “Aşk Sanmışız” İle Türkiye’de ve Dünyada TT Listesine Girdi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK  

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK