690 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Eylül 2014 Perşembe 02:32

Zehir Tacirleri Arasında Tüfekli Hesaplaşma: 2 Ölü, 2 Yaralı

Zehir Tacirleri Arasında Tüfekli Hesaplaşma: 2 Ölü, 2 Yaralı

Yalova’da, uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen 2 kişi arasında çıkan tartışmada pompalı tüfekler konuştu.

Edinilen bilgiye göre, Roman mahallesi olarak bilinen Bağlarbaşı Mahallesi’nde uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen B.D (28), kendisi gibi uyuşturucu sattığı ileri sürülen Ertan Yüklen (34) ile kendisini polise ihbar ettiği gerekçesiyle tartışmaya başladı. Yumruklaşmayla başlayan kavgada, arabasında bulunan pompalı tüfeği alan B.D, Yüklen’e ateş etti. Silahtan çıkan saçmalar Ertan Yüklen’in göğsüne isabet etti. Bu esnada saçmalar, Müfettiş Hamdi Girgin ilkokulu 4/B sınıfında okuyan ve öğle yemeği için evine giden T.K. (9) ve sokakta oynayan 2 yaşındaki B.Ö’nün göğsü ile o esnada orada bulunan Y.K’nin (32) eline isabet etti.

Olay, Yalova’da Romanların yoğunlukta olduğu Bağlarbaşı Mahallesi’nde bugün öğleden sonra meydana geldi. İddiaya göre uyuştucu ticareti yaptığı iddia edilen Ertan Yüklen, henüz belirlenemeyen bir nedenle arasında husumet olan Baki Demirci ile tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönen olayda Baki Demirci, pompalı tüfeği ile Ertan Yüklen’e ateş etti. Demirci’nin tüfeğinden çıkan saçmalar, Ertan Yüklen ile yoldan geçmekte olan Müfettiş Hamdi Girgin İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Tutku Kaçan, Yağmur Kargavuş (22) ile 2 yaşındaki Beyzanur Özdemir’in vucutlarına isabet etti. Haber verilmesi sonucu kısa sürede belirtilen yere gelen ambulanslar, yaralıları özel bir hastaneye kaldırdı. Tutku Kaçan burada yaşamını yitirirken, Ertan YÜklen ise sevk edilğdi Devlet HAstanesi’nde kurtarılamadı. Durumu ağır Beyzanur Özdemir özel hastanede tedavi altına alınlırken, durumu iye olan Yağmur Kargavuşi e eline yapılan pansumanın ardından taburcu edildi.

Polis, mahallede geniş güvenlik önlemi aldı.

Kanlar içerisinde kalan 4 kişi olay yerine çağırılan ambulanslarla Yalova’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Öğrenci T.K. ile Ertan Yüklen kurtarılamadı. Hastaneye akın eden yaralı ve maktul yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Ağır yaralı olan 2 yaşındaki B.Ö. ise yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi veriyor. 2 kişinin ölümüne ve 2 kişinin yaralanmasına sebep olan B.D. gözaltına alınırken, Yalova polisi, Bağlarbaşı’nda geniş güvenlik tedbiri alarak, mahalleye giriş çıkışları yasakladı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi