909 okuma Bu Kategoridesiniz : 06 Ocak 2015 Salı 15:55

Yalova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kayıtları Başladı

Yalova Üniversitesi Sosyal Bilimler  Enstitüsü Kayıtları Başladı

Yalova Güncel Haber‘e açıklamalarda bulunan Yalova Üniversitesi Sosyal Bilimler  Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Kenan DAĞCI  ;  “Günümüz çalışma yaşamında rekabetin neden olduğu bilgi gereksinimi ve kişisel gelişim ihtiyacı, eğitim talebini giderek artırmaktadır. Bu ihtiyacın giderilmesinde de üniversiteler önemli bir aracılık faaliyetinde bulunmakta ve yeni gelişmeler konusunda toplumu bilgilendirmektedir. Üniversitelere bağlı olarak faaliyet gösteren enstitüler ise, çalışma hayatında yer alan bireylerin hem akademik hem de kişisel gelişim ihtiyaçlarını giderme özelliğine sahip olmaları nedeniyle bu faaliyetin merkezinde yer almaktadırlar.

 

https://yalovaguncel.com/wp-content/uploads/2015/01/20150106_154255.jpgYalova Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde barındırdığı Tezli, Tezsiz yüksek lisans ve doktora programlarına  başvurular 05-13 Ocak 2015 tarihleri arasında online olarak başvuru yapılabilecektir. Sosyal Bilimler Enstitüsü hem akademik hem de kişisel gelişim ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük rol oynamaktadır. Açtığı yeni programlar ile de bunu ispatlamaktadır.

Şu ana kadar enstitümüze gösterilen ilginin gelecekte de devam etmesini umuyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Screenshot_2014-12-19-21-42-49-1

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Bakan’dan Velilere Uyarı  

Bakan’dan Velilere Uyarı

Rektör CEBECİ’nin  Nevruz Mesajı  

Rektör CEBECİ’nin Nevruz Mesajı

Rektör CEBECİ’nin  Miraç Kandili Mesajı  

Rektör CEBECİ’nin Miraç Kandili Mesajı