605 okuma Bu Kategoridesiniz : 03 Ocak 2015 Cumartesi 00:20

İstanbul’a kar yeniden geliyor!

İstanbul’a kar yeniden geliyor!

Batıda sıcaklıklar biraz yükseldi ancak sert rüzgarlar etkisini sürdürüyor, bu nedenle hissedilen sıcaklıklar yine oldukça düşük.

NTV Meteoroloji Editörü Gökhan Abur’un verdiği bilgiye göre; Balkanlardan gelen şiddetli poyraz, ülkemizin özellikle Ege, Marmara, Batı Karadeniz ile iç kesimlerini etkisi altına alarak hissedilen sıcaklıkları düşürecek.
Yağışlar hafifledi, karla karışık yağmur yüksek kesimlerde devam ediyor.

Batı Kardeniz’in iç kesimlerinde kar var. Doğu’da ise havanın soğumasıyla birlikte Erzurum, Kars, Ardahan arasındaki bölgede kar yağışı yoğunlaştı. Gün içinde Van-Hakkari kar etkili olacak.

SİBİRYA SOĞUKLARI GELİYOR

Önümüzdeki hafta özellikle pazar gününden itibaren bizi soğuk bir hava bekliyor. Sibirya kökenli soğuk hava, hızlı bir şekilde bize doğru ilerleyecek. Pazar gününden itibaren Çarşamba gününe kadar ülkenin tümünü etkisi altına alacak.

Çok soğuk hava beraberinde yağış da getirecek. Sıcaklıklar azalacak ve yağışlar yoğun bir şekilde Ocak’ın 5-6-7’si günlerinde, İstanbul başta olmak üzere ülkenin kuzey ve iç kesimlerinde, yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olacak.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

BUDO’dan Sefer İptalleri  

BUDO’dan Sefer İptalleri

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR  

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı  

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı