834 okuma Bu Kategoridesiniz : 14 Ocak 2015 Çarşamba 18:35

Yoğun bakımda rezalet

Yoğun bakımda rezalet

Özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde çekildiği iddia edilen görüntülerde görevlilerin kebap yediği görülüyor. Sağlık Bakanlığı görüntülerle ilgili inceleme başlattı.

Elazığ’da bir özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada tartışma konusu oldu. Milliyet’te yer alan habere göre  gazeteci Burhan Akdağ’ın paylaştığı hastanın tedavisi ve bakımının yaşamsal önemi olduğu yerlerden biri olan yoğun bakımda çalışan personelin kebap keyfi  var. Sosyal medyadaki görünler üzerine Sağlık Bakanlığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

SOSYAL MEDYADAN SERT TEPKİ
Bir sehpa üzerine serilen gazetelerin üstüne konulan kebabı görevliler afiyetle yerken arka planda ise ameliyattan çıkmış bir hastanın kendinden geçmiş görüntüsü yer alıyor. Fotoğraflara sosyal medyada  çok sert tepkiler geldi.

İşte sosyal medyada yer alan tepkilerden bazıları:

-Allah akil fikir versin , yaziklar olsun size ! gorevden alin su rezilleri , hiçmi sayginiz yok hastalara
-Ne yogun bakımı ben yogun bakima girip anneme bakmasaydim simdi oda diger hastalar gibj meftu olacaktı. Adı yogun bakım ölüm bakım. Yasayan bilir..neler dönüyor. Hasta hiçyere olsede birsey ispat edilemez maalesef. .

-Demekki bu dunyada hala bu tür insan varmış !!!!! Ne rezalet boğazlarında nasıl geçiyor ya ???

Sponsor Alanı

 benzer haberler

KOCA : “DSÖ TÜRKİYE OFİSİ AÇILIYOR”  

KOCA : “DSÖ TÜRKİYE OFİSİ AÇILIYOR”

Sağlıkta Şiddet Son Bulmuyor  

Sağlıkta Şiddet Son Bulmuyor

Hayatını kaybedenlerin sayısı 3 oldu  

Hayatını kaybedenlerin sayısı 3 oldu