890 okuma Bu Kategoridesiniz : 01 Temmuz 2015 Çarşamba 02:14

Nedir Bu Clash Of Clans Çılgınlığı ?

Nedir Bu Clash Of Clans Çılgınlığı ?

Google Android Store ortamında bir çok online oyun yer almaktadır .Bunlardan bir tanesi Clash Of Clans adı verilen Klan Savaşları Oyunu . Oyun tamamen online olup hileye kapalı sürekli güncellenen bir yapıya sahip .

Oyuncuların sürekli olarak kupa , altın , iksir toplamalarına olanak sunarak aynı zamanda oyunda strateji geliştirmelerine bir üst seviyede yapabileceklerini en üst noktaya taşımakta.Oyun her an mecaraya açık.

 

Oyun Etkileyici Bir Yapıya SahipHero-AQ

Oyun içerisinde dikkat çeken en büyük özellik klan oyuncuları ve dünya genelindeki diğer oyuncular ile sohbet edebilme imkanı , oyun içerisinde bulunan ligde yükselme klan halinde savaşlara katılma gibi bir çok özellik mevcut.

Oyun içerisinde genellikle çocuklar 18 yaş altı oyuncular mevcut tabii ki sadece onlar değil oyunda 18+ üzeri olan ve küfürlü sohbet edenlerde mevcut oyuncunun paylaştığı metin küfürlü olması halinde oyun otomatik sansür uyguluyor ve oyuncunun şikayet edilmesi halinde ise profilin kapanması söz konusu olabilmektedir.

Oyun içerisinde deneme amaçlı katılımda bulunduğumuz bazı oyun gruplarında yaptığımız gözlemlerde çoğunluğun 14-19 yaş aralığında olduğu nadiren de olsa 18+ oyuncu gruplarına rastlamak mümkün.

 

KÜFÜRE YER YOK

Oyun gruplarının tek ortak noktası küfür kullanılması halinde kişi uyarılıyor veya klandan uzaklaştırılıyor.Katıldığımız klanlardan birinde yapılan küfürleri okuduğumuzda 17 yaşlarında olmalarına rağmen sözleri çok büyük olabiliyor oyuncuların.

Clash-of-Clans-tips

SALDIRILARI CANLI İZLEME OLANAĞI supercell_clash_of-clans_barbarian

Diğer oyuncuların klanlarına yağtığınız saldırı sonrasında gerçekleşen karşı saldırıları canlı olarak takip edebilme olanağı sunulmakta oyun üzerinde .Oyunda değil iken yapılan saldırıları gelen bildirimler sayesinde tekrarlayarak izleme olanağı sunmakta oyun.Android oyun mağazasında en çok indirilen online tabanlı oyunlardan biri olma özelliğine sahip olan oyun sürekli olarak güncel tutulmakta.

 

SüperCell Yeniliklerin Peşini Bırakmıyor

Clash of Clans Android markette sürekli olarak güncel tutulmakta. Oyun Boyut 43M   Yükleme sayısı 100.000.000 – 500.000.000 gibi yüksek bir indirme oranına sahip .Oyun içerisinde dilerseniz ücretli olarak da içerik satın alma hakkına sahipsiniz.
Hogrider_horizontalWEB_oSilinmeye Karşı Güvenlik Önlemi

Hepimizin başına mutlaka gelmiştir.Kullandığımız cihaz bozulduğunda yada arızalandığında oyun verilerini geri alamadığımızda oyunu en baştan yüklemek ve aynı seviyeye gelmek gerekir fakat Clash of Clans da bunun önüne geçmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız halinde cihazınız bozulsa dahi farklı bir cihaza oyunu yükledikten sonra Gmail hesabınız ile oturum açmanız halinde oyuna kaldığınız yerden devam etme olanağı sunmakta oyun.

Sosyal Medya İle Entegre Oyun

Oyun içerisinde Facebook hesabınız ile giriş yaparak Facebook arkadaşlarınızdan oyunu oynayanlar ile ortak bir grup kurarak oyunu oynayabilir veya onlardan destek alabilirsiniz. Tabii ki ekibimiz oyunu tablete kurmadı. Laptop ortamında kurmuş olduğumuz android simülatör ortamında test edildi.

Oyunun Eksileriphoto

Oyun içerisinde oyuncuların karşılıklı savaşlarına olanak sağlamak adına sürekli olarak belirli aralıklar ile ağlan bağlantısı koptu hatası çıkmakta . Oyun eve dön komutlarını geç algılamakta (test ortamından da kaynaklanıyor olabilir).Oyun müzekleri ve arka fon fazla hoş değil sürekli olarak aynı melodi çalmakta oyun boyunca .Oyunu oynamak isteyenlere şimdiden keyifli oyunlar.

 

http://www.sharehackapp.com/wp-content/uploads/2015/06/download-button-green.png

Not : Katıldığımız oyun gruplarından birinde Bursa’dan 17 yaşında olan ” azatos ” nickli arkadaşımıza nezaketinden dolayı teşekkür ederiz.

Recep TURAN / Genel Yayın Sorumlusu – rturan@yalovaguncel.com

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Dark Web’de Kaç Paraya Satılıyor?  

Dark Web’de Kaç Paraya Satılıyor?

Bir yıldır devam eden sorun çözüldü  

Bir yıldır devam eden sorun çözüldü

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor  

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor