551 okuma Bu Kategoridesiniz : 07 Temmuz 2015 Salı 17:56

Başkan Salman Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Salman Çalışmaları Yerinde İnceledi

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Huzur Sokak’ta başlayan alt yapı çalışmaları sona yaklaştı. Yaklaşık 40 yıldır yenilenmeyen şehir altyapısı çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Kanalizasyon ve içme suyu altyapısının günümüz teknolojisine uygun modernlikte yenilenmesi işlemlerini yakından takip eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman çalışmaları yerinde inceledi.

Huzur Sokak’ta devam eden yenileme faaliyetlerini inceleyen Başkan Salman, son durum hakkında yetkililerden bilgi alarak esnaflarla görüştü.

Bunca yıldır yatırımın üst yapıya yani makyaja yönelik yapıldığını bundan böyle altyapı ile üst yapının birlikte inşa edileceğini her fırsatta vurgulayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Belediye Başkanları altyapıya yatırım yapmayı sevmezler. Çünkü altyapı yatırımına harcanan bütçeleri vatandaş görmez. Biz önce altyapıyı yaparak Yalova’nın 50 yılını garanti altına almak istiyoruz. Altyapıyı tamamladıktan sonra makyajı yani üstyapıyı da güzelleştireceğiz. Huzur Sokak, Hürriyet Sokak, Barış Sokak kentimizin prestiji açısından önemli yerler. Bu bölgeyi buna göre planlayıp yeniden tasarladık ve önceliği bu sokaklara verdik. Her fırsatta söylediğim hususu tekrar vurguluyorum. Amacımız Yalova’ya kalıcı hizmetler bırakmak. Maalesef yaklaşık 40 yıldır altyapıya çivi çakılmamış. Bu hizmetlerle birlikte vatandaşımızın sorunlarını kalıcı olarak çözmüş olacağız” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi