502 okuma Bu Kategoridesiniz : 30 Aralık 2015 Çarşamba 11:39

Başkan Salman Çikolata İkram Etti

Başkan Salman Çikolata İkram Etti

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yeni yıl öncesi personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Bina içerisindeki personeli tek tek dolaşan Başkan Salman, işlem yaptırmak için bekleyen vatandaşlarında yeni yıllarını kutlayarak, çikolata ikram etti.

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “2015 yılının bu son günlerinde siz değerli mesai arkadaşlarımı dolaşarak yeni yılınızı kutlamak ve iyi niyet temennilerimi iletmek istedim. Mesai kavramı gözetmeksizin birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışıyoruz. İnşallah 2016 yılında kentimizin daha da güzelleşmesi, gelişmesi için başarılı çalışmalar gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Vatandaşları Unutmadı

Personel ziyaretleri sırasında işlem yaptırmak için bekleyen vatandaşlara çikolata ikramında bulunan ve yeni yıllarını kutlayan Başkan Vefa Salman; “2016 yılı başta kentimiz olmak üzere, ülkemizde ve dünyada inşallah tüm insanlığın barış ve huzur içerisinde yaşadığı, sevgi ve saygının hiç eksik olmadığı bir yıl olur. Yeni yılınız kutlu olsun” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi