560 okuma Bu Kategoridesiniz : 06 Temmuz 2015 Pazartesi 17:50

Belediye İlaçlamalara Aralıksız Devam Ediyor

Belediye İlaçlamalara Aralıksız Devam Ediyor

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından karasinek ve sivrisineklerle mücadele larva dönemi olan Mart ayında başlamıştı. Erken alınan tedbirlerin yanı sıra yaz ayları için gece ilaçlaması yapacak iki ekip uçkun ilaçlamasına başladı.

 

Mevsim koşulları dikkate alınarak karasinek ve sivrisinek mücadelesine hem larva hem de uçkun döneminde program dahilinde Yalova Belediyesi ekiplerince devam ediliyor. Yalova Belediyesi ilaçlama ekibi ilacın etkisi nedeniyle belirli periyotlarla dere kenarları, su birikintileri, yağmur suyu kanalları, kanal bacaları gibi üreme alanlarını ilaçlayarak, tüm mahallelerde yoğun mesai harcıyor.

 

Belirlenen program dahilinde pazartesi ve perşembe günleri 21.00-02.00 saatleri arasında Rüstempaşa, Bayraktepe, Bağlarbaşı mahallelerinde; Salı ve Cuma günleri 18.00-24.00 saatleri arasında Rüstempaşa, Süleymanbey, Fevziçakmak, Gaziosmanpaşa Mahallerinde; Çarşamba ve Cumartesi günleri 18.00-24.00 saatleri arasında Kazım Karabekir, Adnan Menderes, Dere Mahallelerinde; Perşembe ve Pazartesi günleri saat 18.00-24.00 saatleri arasında Dere, Bağlarbaşı, Bayraktepe Mahallerinde; Cuma ve Salı günleri 18.00-24.00 Gaziosmanpaşa, Mustafa Kemal Paşa, İsmetpaşa Mahallelerinde; Cumartesi ve Çarşamba günleri 18.00-24.00 saatleri arasında İsmetpaşa ve Paşakent Mahallelerinde ilaçlama çalışması yapılıyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi