612 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Ocak 2015 Perşembe 14:25

ŞEHİRİÇİ YASAĞINA ALDIRIŞ ETMEDEN CEZA YİYE YİYE ÇALIŞIYOR

ŞEHİRİÇİ YASAĞINA ALDIRIŞ ETMEDEN CEZA YİYE YİYE ÇALIŞIYOR

ÇINARCIK BELEDİYE OTOBÜSLERİ ŞEHİRİÇİ YASAĞINA ALDIRIŞ ETMEDEN CEZA YİYE YİYE ÇALIŞIYOR. ÜLKE GENELİNDE UYGULANAN ŞEHİRİÇİ YASAĞI, SON 3 İL İÇİNDE OLAN YALOVA’DA DA HAYATA GEÇMİŞ VE BU KONUDA BELEDİYELER AYLAR ÖNCEDEN UYARILMIŞTI.
ÇINARCIK BELEDİYESİ ÖNCE YASAĞA UYDU AMA SONRA CEZA YİYE YİYE OTOBÜSLERİ ÇALIŞTIRMAYA BAŞLADI. KONU BELEDİYE MECLİSİNİN KASIM AYI 2. TOPLANTISINDA GÜNDEM DIŞI OLARAK MASAYA YATIRILMIŞTI.
REVİZYON GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ HAKAN KORKMAZ’IN DA TAKİP ETTİĞİ MECLİS TOPLANTISINDA MECLİS ÜYESİ SERAP TANRIKULU’NUN KONUYU SORMASI ÜZERİNE BAŞKAN KURT,”GEÇİŞ SÜRECİ OLMAZSA YANARIZ” DEMİŞTİ.
YİNE MECLİS ÜYESİ ALİ KIRICI’NIN,”GELİR KAYBINA DA UĞRARIZ” DEMESİ ÜZERİNE BAŞKAN KURT,”KONU İLE İLGİLİ B PLANIMIZ VAR” DEMİŞTİ.
REVİZYON’UN BÖLGE TRAFİK MÜDÜRLÜĞÜ KAYNAKLARINDAN ALDIĞI BİLGİYE GÖRE, ÇINARCIK BELEDİYE OTOBÜSLERİ 48 SAATTE BİR YAPILAN UYGULAMALAR NETİCESİNDE CEZA YİYOR VE FATURA HAYLİ KABARDI.CEZA BELİRLİ ARALIKLARLA BELEDİYEYE TEBLİĞ EDİLİYOR.
ÇINARCIK BELEDİYESİ KONU İLE İLGİLİ SESSİZLİĞİNİ KORUYOR.
AVNİ KURT YÖNETİMİNDEKİ ÇINARCIK BELEDİYESİ, TIPKI “SAHTE BİLET” SKANDALINDA OLDUĞU GİBİ BELEDİYENİN NE KADAR ZARARA UĞRADIĞINA İLİŞKİN BİR AÇIKLAMA YAPAMIYOR.
ÇINARCIK BELEDİYE OTOBÜSLERİ DAHA NE KADAR CEZA YİYE YİYE ÇALIŞACAK, BUNA CEVAP VERECEK VE ÇÖZÜM BULACAK BİR YETKİLİNİN BULUNMADIĞI ÇINARCIK ADETA KADERİNE TERKEDİLMİŞ DURUMDA.

 

kaynak : Orjinal Yayın

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi