675 okuma Bu Kategoridesiniz : 28 Ekim 2016 Cuma 16:46

Üzerine benzin döküp kendini yaktı.

Üzerine benzin döküp kendini yaktı.

Karamürsel itfaiyesinde çalışan Mustafa Özkan(35) isimli itfaiye eri gece nöbetinde üzerine benzin döküp kendini yaktı.

Karamürsel’de gece geç saatlerde meydana gelen intihar olayında bir kişi kendini yaktı. Görgü tanıklarının iddialarına göre Karamürsel İtfaiyesi çalışanlarından Mustafa Özkan (35) gece nöbette olduğu sırada nöbet tuttukları odadan çıkarak dışarıda park halinde olan aracının yanına giderek aracında bulunan benzin bidonunu alarak üzerine döktükten sonra kendini ateşe verdi ve yaktı. Olayı gören mesai arkadaşları hemen Özkan’a müdahale ederek söndürmeye çalıştılar. Karamürsel itfaiye yanında bulunan 112 Acil servis noktasında bulunan ekiplerinde olayı görerek hemen müdahale ettiği yaralı, önce Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldü; burada yapılan ilk müdahalenin ardından yüzünde ve vücudunda ciddi yanıklar olan Özkan, buradan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Özkan’ın yanıklarının Ağar olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Sorunları Vardı

Olay sonrası bilgi veren yakınları yaklaşık 1 ay önce Karamürsel İtfaiyesinde Çalısmaya başlayan Özkan’ın çok fazla kimse ile konuşmadığı ve sürekli sıkıntılı bir hal içinde olduğu belirtildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

BUDO’dan Sefer İptalleri  

BUDO’dan Sefer İptalleri

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR  

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı  

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı