759 okuma Bu Kategoridesiniz : / 28 Mayıs 2016 Cumartesi 17:03

Yalova’da AVM de Bicakli Saldiri

Yalova’da AVM de Bicakli Saldiri

Bugün Yalova’nin en işlek AVM lerinden biri olan KİPA AVM ‘de bıçaklı kavga meydana geldi.

 

Edinilen bilgilere göre çıkan kavga kimliği belirlenemeyen bir kişi tartıştığı kişinin kendisini defalarca bıçaklanan nedeniyle kanlar içinde yerde kaldı. Olay ile ilgili edilen bilgide bıçaklanan kişinin sevgilisi ile hareketlerinin uygunsuz olduğunu iddia eden kişi ile çıkan sözlü kavga sonrasında bıçaklı kavgaya dönüştü.

 

AMBULANS OTOPARKA GİREMEDİ

Kipa Avm ‘de meydana gelen bıçaklı saldırıda yaralanan kişiye olay yerinde gelen 112 ekibi müdahele edemedi. Olay yerine gelen Ambulans, Kipa ‘nın otopark girişinin alçak olması nedeniyle giriş yapamayarak dışarıda bekledi. İlk yardım ekibi yaralanan Kapsete’yi Kipa Avm girişinden alarak, Yalova Devlet Hastaneye kaldırdı.

8 YERDEN BIÇAKLADI SERBEST KALDI

Hayati tehlikesi devam eden Metin Kapsete’nin abisi, Tekin Kapsete ise yaşanan olaya tepki gösterdi. Acılı abi “ Kardeşime saldıran Oguzhan Güner saldırıda kullandığı bıçağı Güvenlik noktasından nasıl rahatlıkla geçirebiliyor, kendisi saldırganı etkisiz hale getiriyor. Güvenlik eksikliği olduğuna inandiğimiz Kipa Avm ’yi de mahkemeye vereceğiz.

Buda yetmiyor, kardeşim ameliyat masasında can çekişirken saldırgan nöbetçi mahkemeye çıkartılıyor ve serbest bırakılıyor. Bu nasıl adalet anlayışıdır, insanın canı nasıl bu kadar ucuz olabilir, saldırgan tüm bıçak darbelerini belden yukarıya sallıyor, bir tanesi de kalp bölgesine geliyor, buna rağmen serbest bırakılıyor. Savcı ve Hakim’in başına gelseydi bu olay serbest bırakırlarmıydı, bırakmazlardı mutlaka. Saldırganın kimler ile bağlantısı var, mahkemeyi etkileyecek kadar.

Bugün Avukatımıza yetki vererek saldırgan Oğuzhan Güner’in tutuklanmasını talep edeceğiz ve alınan karara itiraz edeceğiz. Kamera kayıtlarının incelenmesini talep edeceğiz. Eli bıçaklı saldırganın Ceza alması için olayın peşini bırakmayacağız” ifadelerinde bulunarak mahkeme kararına tepki gösterdi.

received_10154223383452760

Daha defalarca bıçak darbesi alarak yerde kalan yaralı kaldırıldığı Yalova Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alındığı öogrenildi.

 

Bu olayın merak edilen tarafi her yeri güvenlik ile dolu olan avmde bıçaklı kavga olurken güvenlik nerede ?

Sponsor Alanı

Etiketler: , , , , , ,

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

BUDO’dan Sefer İptalleri  

BUDO’dan Sefer İptalleri