537 okuma Bu Kategoridesiniz : 09 Ağustos 2016 Salı 12:42

Mühür Ücreti 6TL !

Mühür Ücreti 6TL !

Yalova Kazım Karabekir Muhtarlığından İkametgah veya farklı bir evrak almaya gidenlerden  muhtar  para tahsil ediyor fakat MAKBUZ YOK ! .Muhtar galiba kendisini bir ticaret hanede zannediyor ki müşterilerden para almadan işlem yapmıyor.

TC Anayasasını da tanımadığını beyan ediyor. Müşterilerden 6TL ücret alınmasını Yalova Valiliğinin uygun bulduğunu fakat bu ücreti aldıklarına dair makbuz vermeleri gerekmediğini ileten muhtar ticaret hanesinden ücret almadan müşterilerinde ayrılmasına izin vermiyor. Öncelikle konu şu ; Muhtar Anayasayı tanımıyor ve müşterilerden ücret almadan mühür basmıyorsa ALDIĞI MUHTARLIK MAAŞI (1300tl) ‘nı ne yapıyor acaba ? Bir diğer konu madem biz müşteriyiz Kazım Karabekir Muhtarı Recep POLAT  müşterilerine nasıl olurda makbuz olmadığından ücret ödemeyi kabul etmediğinden S*KT*R GİT O ZAMAN diye bilme lüksüne sahip veya o yetkisi kendisine kim verdi.

Muhtara bu sözünden dolayı seni şikayet edicem dediğimde ise GİT İSTEDİĞİN YERE ŞİKAYET ET  diyebilme cesaretini kimden alabiliyor muhtar sanırım seçimlerde kendisini destekleyen HDP ’lilerden cesaret alıyor olacak ki kendisine büyük bir özgüven ve cesaret gelmiş olacak. Yalova’da muhtarlar müşterilerinden ücret almadan mühür basamıyorsa bu durumda  MAKBUZ OLMADAN NASIL ÜCRET ALIYOR ?

Valiliği arayıp şikayette bulunmak istedim Muhtarlıklarla ilgilenen birime bağlandım bir bayan çıktı kendisine muhtarın müşterisine söylediklerini söyledim küfür edemezsiniz dedi kapattı . Tekrar aradım farklı bir bayan açtı durumu tekrar izah ettim bana BİMER’i aramamı istedi BİMER 150 hattını 50 kez aradım hat bağlanmıyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…  

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın  

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama  

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama