2.723 okuma Bu Kategoridesiniz : / 26 Haziran 2016 Pazar 16:21

Pedofili Hastaları Her Yerde

Pedofili Hastaları Her Yerde

Sosyal Medya’da tepki toplayan bir paylaşım. Twitter hesabından 10 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar yazan pedofili bir sapığın yaptığı paylaşımlar tepki toplamaya başladı. Pedofili hastası olan şahsın genç kıza yazdıkları dikkat çekerken en önemli nokta ise mesajları yazan kişinin 10 yaşındaki küçük kızdan yaşta büyük olması ve sürekli olarak başkalarının mesajları görmemesi için silmesi yönünde telkinlerde bulunması oldu.

ANNELER , BABALAR DİKKAT !

Sosyal medya veya diğer mobil uygulamalar her ne kadar masumane görünsede içinde bir o kadar kötülük beslemektedir. Whatsapp isimli mobil mesajlaşma uygulaması üzerinden mesajlar yazmaya başlayan şahış küçük kız ile önce normal tanışma mesajları ile başlıyor ama dikkat ettiği nokta yakalanmamak için mesajları silmesi yönünde sürekli telkinlerde bulunması ve mesajları yazmaya devam etmesi. Siz farkında olmadan belki çocuklarımız bir bataklığa sürükleniyor ve bu gibi pedofili hastalarının kurbanı oluyor.

Sosyal medya ortamında küçük yaştaki çocuklar farkında olmadan günde yüzlerde resim ,video veya benzere içerik paylaşımında bulunmaktadır.Pedofili hastaları genel olarak profilleri inceledikten sonra genellikle profil sahibi ile sahte hesaplar üzerinden irtibat kurarak kendi ağına düşürmektedir.

Haber görseli

PEDOFİLİ NEDİR ?

Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık.Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.

Sübyancılar -tipik olarak- yetişkin cinsel ilişkiden zevk almakta güçlük çekerler, özgüvenleri eksik olabilir ve çocuklarla ilişkiyi yetişkinlere nazaran daha az tehdit edici bulurlar.Sübyancının eğilimi karşı cinse veya kendi cinsine olabilir. Sübyancıların büyük çoğunluğu erkektir ve bu durum kadınlarda çok nadir görülür

NE YAPMAK GEREKİR ?

Bu tür durumlarda yapılması gereken biraz basit fakat zahmetli bir işlem öncelikle kullanılan cihaz Android ise cihaza yüklenen tüm uygulamaların ve bu uygulamaların yedeklerinin tutulması için girilen Gmail adresini ebeveynler tarafından oluşturulması ve cihaza yüklenen özel şifreler ile bu yedeklerin haftalık periyotlarda veya günlük olan alınmasını sağlamak. Çocuğunuzdan şüphelendiğiniz noktada yedeklerden yazısmaları inceleyebilirsiniz.

 

Haber ekibi olarak biz sosyal medyadan okuduğumuz bu haberi yazmaya utandık ama yazan acaba utandı mı ?

Haber görseliHaber görseliHaber görseli

Haber görseliHaber görseliHaber görseli

Haber görseliHaber görseliHaber görseli

Haber görseliHaber görseli

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !