643 okuma Bu Kategoridesiniz : 04 Kasım 2016 Cuma 14:11

YALOVA BELEDİYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

YALOVA BELEDİYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile başlayan Yalova Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, Gerze Belediyesi Kukla Çocuk Tiyatrosu ile devam ediyor. 1 ay boyunca Yalovalılar ile birbirinden farklı etkinlikleri buluşturacak olan Yalova Belediyesi etkinlik programında çocukları da unutmadı.

Geçtiğimiz yıl 3000 çocuğumuzu tiyatro ile buluşturan Yalova Belediyesi, bu yılda kültür sanat etkinlikleri içerisinde çocuk tiyatrolarına yer verdi. 29 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan etkinlik programı içerisindeki ilk gösteri Gerze Belediyesi Kukla Çocuk Tiyatrosu etkinliği olacak.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Edebiyatı Bölümü eğitmeni ünlü Kukla Sanatçısı Engin Tansı tarafından sergilenen gösteriler ile çocuklarımız neşe dolu zaman geçirecekler. İlizyon gösterileri ile başlayan etkinliklerin ardından Engin Tansı’nın yönettiği birbirinden ünlü sanatçının kuklaları ile çocuklarımız neşelerine neşe katacaklar.

Ücretsiz yapılacak olan Gerze Belediyesi Kukla Çocuk Tiyatrosu 05 Kasım 2016 Cumartesi günü Tiyatro Yazarı Sebahattin Engin ve Eşi Coğrafya Öğretmeni Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda iki seans olarak gerçekleştirilecek. İlk seans 13.00’da 2. seans ise 15.00 saatlerinde sunulacak.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK  

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK  

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR  

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR