671 okuma Bu Kategoridesiniz : 02 Aralık 2016 Cuma 18:01

Başına ” UFO ” Düştü

Başına ” UFO ” Düştü

Kimliği bilinmeyen bir vatandaş gece uyurkan kafasına UFO olarak tabir edilen ısıtıcı düştü yaralanan vatandaş İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ  ACİL SERVİSİ’ne gitti. Burada acil servis doktorunun nasıl yaralandınız sorusuna  ” kafama ufo düştü ” diyerek üzerine kendisini muayene eden doktor tanı formuna  ” sadece türkiyede olur ” dedirten bir teşhiş yazdı. Hasta tanı formuna  ” UZAY GEMİSİ KAZASI  YARALANMAYA UĞRAYAN YOLCU  ” şeklinde yazdı. Hasta formunu sosyal medyada paylaşılmasının ardından tartışmalar ve komedi dolu mesajlar gelmeye başladı.
ufo-haberiKAFASINA YA GERÇEKTEN UFO DÜŞSE

Doktorun yazdığı nota sosyal medyada komedi dolu mesajların yanı sıra beyin yakan paylaşımlar yapıldı. Bunlardan en dikkat çekeni ise ” ye gerçek olsaydı ” diye sorun bir vatandaş oldu. İşin komik tarafı bir yana sağlık alanında geldiğimiz durum ortada . Doktor hastanın nesi olduğunu tam anlamadan olayın nasıl gerçekleştiğini bilmeden yaptığı muayene bazen hastanın hayatının kararmasına neden olabiliyor.

Sosyal Medyada yer alan bir yorumda ; ” Hastane yönetimi yada sağlık bakanlığı tanı formunda yazanları dikkate alıp birde adli vaka tutanağı düzenlendi ise galiba şuan polis uzay gemisi arıyor olabilir. “şeklinde komik bir paylaşım yapılmış.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

KOCA : “DSÖ TÜRKİYE OFİSİ AÇILIYOR”  

KOCA : “DSÖ TÜRKİYE OFİSİ AÇILIYOR”

Sağlıkta Şiddet Son Bulmuyor  

Sağlıkta Şiddet Son Bulmuyor

Hayatını kaybedenlerin sayısı 3 oldu  

Hayatını kaybedenlerin sayısı 3 oldu