633 okuma Bu Kategoridesiniz : 02 Aralık 2016 Cuma 18:51

Nedir Bu Tasarım Çantası ?

Nedir Bu Tasarım Çantası ?

Son zamanlarda Google üzerinde en çok yapılan aramalarından bir kaçında mutlaka  PSD yada Vektörel çalışmaların isimleri yer alıyor. Genellikle bizim gibi haber ajansları ve grafik tasarımcıların en çok kullandıkları kelimelerden bir kaç tanesi diyebiliriz. İnternet ortamında tasarımcıların kendilerine metaryal bulabilecekleri kaynak sayısı hem sınırlı hemde var olan kaynakların çoğunluğu ingilizce veya türkçe olan kaynaklar ücretli olabiliyor.

Nedir Bu Tasarım Çantası ?

Tasarım Çantası adlı web sitesi bu arayışı ortadan kaldırmak için genç bir girişimci tarafından emek verilerek kurulan bir web sitesi sitenin çok hoş bir tasarımı olmasının yanısıra paylaştıkları içeriklerin tamamı üyelere ücretsiz açık olarak sunulmakta. Sitede yapılan paylaşımlarda en çok dikkat çeken detay örneğin siz PSD değilde incelediğiniz tasarımın Aİ (Adobe Illustrator) halini arıyorsunuz sitede neredeyse her tasarımın içerisinde birden çok seçenek sunulması siteyi daha da kullanışlı bir hale getiriyor.

 

SİTEDE HERŞEY ÜCRETSİZ

Web sitesinden içerik elde etmek için sizden tek istenen siteye üye olmanız ve tasarım çantasında sizinde beğendiklerinizi çantanıza ekleyerek arşivinize dahil etmenizdir. Sitede yaptığımız kısa bir gezintide site içerisindeki panellerin bir biri ile uyumu ve kullanıcı açısından kullanımının basit ve sade olması dikkat çekiyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Pandemi Sürecinde Güvenli Alışveriş  

Pandemi Sürecinde Güvenli Alışveriş

Isolated Region bulut projesi kapatıldı  

Isolated Region bulut projesi kapatıldı

iOS 14 Güncellemesi Gelecek Modeller  

iOS 14 Güncellemesi Gelecek Modeller