836 okuma Bu Kategoridesiniz : / 18 Nisan 2016 Pazartesi 15:17

Av. Şaban TATAR Mesleğe Geri Döndü

Av. Şaban TATAR Mesleğe Geri Döndü

Sitemizin değerli yazarlarından Av. Şaban TATAR yeniden avukatlık mesleğine döndü. TATAR geçirdiği bir rahatsızlık nedeni ile 8 yıl ara verdiği mesleğine sağlık durumunun iyiye gitmesi nedeniyle 01.04.2016 tarihi itibariyle Yalova 2. Noterine yaptığı yazılı başvuru ile resmen başlamış bulunmaktadır.

Av. Şaban TATAR web sitemizde yayınladığı yazılarda geçmişte ve günümüzde devam eden hukuk sorunları üzerine yazdığı yazıları ile sevenlerine ulaşmaktadır. Hukuk ve Hukukun Üstünlüğü başlıklı yazıları takipçileri tarafından beğenilen ve paylaşılan TATAR yakında zamanda fiilen avukatlık mesleğini yeniden icra etmeye başlayacağını duyurmaktan mutluluk duyarız.

Av. Şaban TATAR kendisi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile yakın çevresi ve sevenlerine bir mesaj yayınlayarak teşekkürlerini iletti. Facebook üzerinden kaleme aldığı yazısında ; ” 2008 yılı Ağustos ayında rahatsızlığım nedeni ile ara verdiğim Avukatlık mesleğime fiilen bugün (18.04.2016) itibari ile geri dönmüş bulunmaktayım. Yoğun olmamak kaydı ile artık Yalova Barosu ‘ndaki pasif Avukatlık kaydımı , Vergi Mükellefiyetimi yeniden başlatarak aktif hale getirdim. Sağlığım elverdiği ölçüde Avukatlık mesleğimi yeniden icra edeceğim. Telefon numaralarım avukatlık yaptığım dönemdeki numaralarım olan İş : 0 226 812 19 63 ve Cep : 0 532 284 91 52 olarak yeniden aktifleştirdim. Büro adresim şimdilik ikametgahım olacak. Hakkımda hayırlısı olur inşallah. ” şeklinde yayınladığı yazı ile eski müvekkillerine ve yakın çevresine bilgi paylaşımında bulundu.

Yalova Güncel Haber ailesi olarak değerli yazarımız ve büyüğümüze çalışma hayatında başarılar dileriz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi