520 okuma Bu Kategoridesiniz : 31 Aralık 2016 Cumartesi 16:58

BAŞKAN SALMAN BELEDİYE EKİPLERİNİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN SALMAN BELEDİYE EKİPLERİNİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Yoğun kar yağışı sebebiyle meydana gelebilecek kazaları önlemek için Yalova Belediyesi birimleri harekete geçti. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yapılan çalışmaları İtfaiye Müdürü Murat Sevinç ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kaan Dumantepe ile yerinde inceledi.

Ana arterler ve sokaklarda yaşanan buzlanma nedeni ile devam eden kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Yalova Belediyesi ekipleri, herhangi bir kaza ve can kaybı yaşanmaması için mesailerine erken saatlerde başladı. İtfaiye Müdürü Murat Sevinç ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kaan Dumantepe ile bir araya gelen Başkan Salman, çalışmaları yerinde incelemek ve görevde olan Yalova Belediyesi ekiplerine kolaylıklar dilemek için çalışmaların olduğu yere gitti.

Başkan Salman, “Dün gece yağan yoğun kar yağışı sebebiyle herhangi bir aksaklık, kaza ve can kaybı yaşanmaması için Belediye ekiplerimiz teyakkuz halindeydi. Gece boyunca da her türlü olumsuzluğun bertaraf edilmesi için çoğu arkadaşımız fazla mesai yaptı. Bizlere ulaşan bilgiler ve şikayetler neticesinde de ekiplerimiz sabahın erken saatlerinde harekete geçerek tıkanan, kazaya sebebiyet verebilecek yolları tuzlamak ve karları temizlemek için harekete geçti. Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması adına yoğun mesai ile görevde olan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.

Sponsor Alanı

Etiketler: , , , ,

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi