483 okuma Bu Kategoridesiniz : 12 Mayıs 2016 Perşembe 14:29

BAŞKAN SALMAN FB TV KONUĞU OLDU

BAŞKAN SALMAN FB TV KONUĞU OLDU

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın ikili diyalogları neticesinde Fenerbahçe TV, Yalova ile ilgili program yapmak üzere kentimize geldi. Fenerbahçe taraftarları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen FB TV’de yayınlanacak olan Gündem Yalova programı13 Mayıs 2016 Cuma günü saat 12.00’da ekrana gelecek.

Yalova’nın tanıtımı için imkânları her zaman sonuna kadar zorladıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Kentimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün önem verdiği bir şehir. Buraya olan sevgisine ‘Yalova Benim Kentimdir’ diyerek ortaya koymuştur. Ondan almış olduğumuz bu bayrağı daha da ilerilere taşımak bizlerin en büyük görevi. Bu bilinçle kentimize hizmet ediyor, Yalova’yı daha da fazla gündeme taşımaya özen gösteriyoruz. Fenerbahçe’ye gönül verenlerin sıkı bir şekilde takip ettikleri FB TV’de kentimize gelerek Yalova’mızın tanıtımının yapılacağı bir program gerçekleştirdiler. Desteklerinden dolayı Kulüp Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a program için kentimize gelen Kıvanç Özkök’e ve Yılmaz Kuyumcu’ya teşekkür ederim” dedi.

Yalova’da yapılacak çekimler öncesinde Kıvanç Özkök ve Yılmaz Kuyumcu’yu makamda ve Yürüyen Köşk’te ağırlayan Başkan Salman önemli açıklamalarda bulundu. 13 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan programı Türksat uyudu alıcılarından, internet üzerinden, Digitürk 76. kanaldan, D-smart 83. kanaldan, Teledünya 139. kanaldan ve Tivibu 80. kanaldan izleyebilirsiniz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi