520 okuma Bu Kategoridesiniz : 31 Mayıs 2016 Salı 13:24

Başkan SALMAN ; ” Her Zaman Emrinizdeyim “

Başkan SALMAN ; ” Her  Zaman Emrinizdeyim “

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kirazlıaltı Sanayi Sitesi esnafıyla sabah kahvaltısında buluştu. “Çay, simit, peynir eşliğinde dost meclisinde esnafımızla bir araya geldik” diyen Başkan Salman, esnafın hem sanayi sitesi hem de ikamet ettikleri mahalleleri ile ilgili taleplerini dinledi.

Belirli aralıklarla esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, bu kez Kirazlıaltı Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Sanayi sitesinde çay ocağına giden burada esnafla ile sabah kahvaltısı yapan Başkan Salman, esnafa bilgiler vererek, taleplerini dinledi. Sanayi sitesine ulaşımı kolaylaştırma adına çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Salman; “Kazım Patıl Caddesi devamına yaptığımız köprü ile ana yola çıkmadan ulaşımı sağlar hale geldik. Kiptaş konutlarının orada bulunan köprünün yapım ihalesini gerçekleştirdik. Ramazan ayı içerisinde yapımına başlanacak. Bir adet köprü de Endüstri Meslek Lisesinin orada yapacağız. Böylece Çiftlikköy’den gelen esnafımız da rahatlıkla ana yolu kullanmadan sanayi sitesine ulaşabilecek. Son olarak da mezbahanın orada bulunan kavşağın bağlantısı yok o bağlantı içinde karayolları ile görüştük. Onun da yapımını en kısa sürede sağlayacağız. Siteyle ilgili bize iletilen sıkıntıların çözümü için ivedilikle hareket ettik. Halen bir takım sıkıntılar var ancak bunların çözümü için sizlerin karar alması ortak hareket etmesi gerekiyor. Ben sizden gelen talepleri yerine getirmek üzere her zaman emrinizdeyim” dedi.

Sanayi sitesinin sıkıntıları harici konularında gündeme getirilmesini isteyen Başkan Salman; “Yalova hepimizin. Kentimizi daha da güzelleştirmek için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Seçim zamanı hep söyledim halende söylediğim bir söz var. ‘Birlikte Yöneteceğiz, Sevgiyle Büyüteceğiz’ diyorum. Bunu laf olsun diye telaffuz etmiyorum. Benim göremediğim ekibimizin göremediği mahallelerimizin sokaklarımızın eksiklerini bizlere bildirmekten talep etmekten asla çekinmeyin. Benim sizlerden beklentim, en büyük isteğim bu. El ele vererek kentimizi birlikte şekillendireceğiz” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi