610 okuma Bu Kategoridesiniz : 04 Kasım 2016 Cuma 13:59

BEYAZAY DERNEĞİ YALOVA ŞUBESİ’NDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

BEYAZAY DERNEĞİ YALOVA ŞUBESİ’NDEN  BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti. Beyazay Derneği Yalova Şubesi Başkan Yardımcısı Mine Engin ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Salman ile yaptıkları görüşmede dernek hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Salman, “Göreve geldiğim günden beridir özel insanlarımız için Yalova’yı daha engelsiz bir kent olabilmesi için kapsamlı çalışmalar yaptık. Yeniden düzenlenen yollarımızdan parklara, engelsiz plajlarımızdan engelsiz kafelere kadar özel insanlarımızın hayatta daha aktif olabilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm kentlerde olduğu gibi Yalova’da da özel insanlarımız ve toplum yararı için çalışmalar sürdüren dernekler büyük önem taşıyor. Bu kapsamda da Beyazay Derneği’ne Türkiye genelinde yürütmüş olduğu çalışmalar için teşekkür ediyorum” dedi.

Dernek hakkında bilgiler veren Beyazay Derneği Yalova Şubesi Başkan Yardımcısı Mine Engin, “Türkiye genelinde aktif olarak çalışan derneğimiz, Yalova’da da engellilerin her zaman yanında olacaktır. Onların eğitim ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla, derneğimiz üreterek ortaya çıkaracağı projeleri sizlerin de desteğiyle hayata geçirmeye çalışacaktır” şeklinde konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi