512 okuma Bu Kategoridesiniz : 16 Ağustos 2016 Salı 14:37

ÇİFTLİKKÖY DÜĞÜN SALONUNU İNCELEDİLER

ÇİFTLİKKÖY DÜĞÜN SALONUNU İNCELEDİLER

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçenin ihtiyaç duyduğu yeni ve modern düğün salonu inşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ifade etti.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Hamit Akbulak ve AK Partili yöneticilerin katılımı ile birlikte düğün salonunun inşaat alanında incelemelerde bulundu.
İlçede eski düğün salonunun artık ihtiyacı karşılamakta yetersiz kaldığını belirten Başkan Silpagar, bu niyetle yeni düğün salonu projesini hayata geçirdiklerini dile getirerek “Yeni düğün salonumuz modern ve yeni bir binada olacak. Engellilerin de kullanımına uygun şekilde dizayn ediliyor. Stadyum Caddesi üzerinde sağlık ocağının yan tarafına inşa edilen yeni düğün salonumuzun inşaat çalışmaları son sürat devam ediyor. Tamamlandığında halkımızı iki katlı modern, gelin odasına ve kafe terasa sahip yaklaşık 1.000 kişi kapasiteli bir düğün salonuna kavuşturmuş olacağız. Artık vatandaşlarımız düğünlerini ve cemiyetlerini Çiftlikköy’de gönül rahatlığı içinde yapabilecek” diye konuştu.
Modern mimari çizgilerle tasarlanan ve iki katlı olarak inşa edilen yeni düğün salonun 1.500 metrekarelik kapalı alana sahip olacağını söyleyen Başkan Silpagar, “Alt katı düğün salonu olarak kullanıma sunulacak olan binanın üst katında gelin odası ve kafe teras yer alacak.  Gece aydınlatmalarıyla ve estetik tasarımıyla göz kamaştıracak olan düğün salonu, Çiftlikköy halkının önemli bir ihtiyacını gidermiş olacak” ifadelerine yer verdi.
‘ÇİFTLİKKÖY MODERN DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR’..
AK Parti Milletvekili Fikri Demirel ise Çiftlikköy’ün her geçen gün büyüyüp geliştiğini ve bu anlamda ihtiyaçlarının da arttığını belirterek, “Yıllarca Çiftlikköy halkı düğünlerini eski bir binada gerçekleştiriyorlardı. Fakat AK Parti ve Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın üstün hizmet anlayışı ile Çiftlikköy modern bir düğün salonuna kavuşmuş olacak. Bugün inşaat çalışmalarını incelediğimiz düğün salonumuzun kısa süre sonra açılışını yapmak için tekrar burada olacağız” dedi.
‘ÇİFTLİKKÖY’DE İCRAATLARA ŞAHİTLİK EDİYORUZ’..
AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Çiftlikköy’de hizmet kapıları AK Parti belediyeciliği ile sonuna kadar açılıyor. Sahil projesi ile başlayan ve tüm hızıyla devam eden icraatlar tüm Çiftlikköylü vatandaşları memnun ediyor. Bizlerde Çiftlikköy’ün modernleşmesi adına gerçekleştirilen icraatlara şahitlik ediyoruz. Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’ın hizmetlere hız kesmeden devam edeceğinden şüphemiz yok. Düğün salonunun şimdiden tüm Çiftlikköylü vatandaşlara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi