521 okuma Bu Kategoridesiniz : 29 Ekim 2016 Cumartesi 17:50

ÇİFTLİKKÖY’DEKİ GAZİ AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ

ÇİFTLİKKÖY’DEKİ GAZİ AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ

Çiftlikköy Belediye Başkanlığı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93.yılı dolayısıyla gerçekleştirilen yemekte ilçede yaşayan 21 gazi ailesi bir araya geldi.

Çiftlikköy Özdilek’te düzenlenen yemeğe Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut’un yanı sıra Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Silpagar, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Şakir Güner ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Mustafa Ürkmez de katıldı.

Etkinlikte konuşan Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, şehitlerimizin ve gazilerimizin vatanımızı, bağımsızlığımızı, cumhuriyetimizi korumak için, canlarını hiçe sayarak mücadele ettiklerini dile getirerek, “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. 15 Temmuz’da da meydanlarda tıpkı Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi, tüm fertleriyle tek yürek olmuş, iradesini bir avuç darbeciye çiğnetmeyen Büyük Türk Milleti vardı. Bundan sonra da kaynağını nereden alırsa alsın, hangi şer odağından gelirse gelsin, vatanımıza ve milletimize yönelik her türlü girişime karşı, millet olarak aynı kararlılıkla mücadele edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

Yemek sonrasında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Şakir Güner ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Mustafa Ürkmez’e Kaymakam Karabulut tarafından çiçek takdim edildi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi