449 okuma Bu Kategoridesiniz : 03 Kasım 2016 Perşembe 14:22

GENÇ TEMACILAR, GÜNER’İ ZİYARET ETTİ

GENÇ TEMACILAR, GÜNER’İ ZİYARET ETTİ

Yalova Genç Tema Kulübü Üyeleri, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret ederek, düzenlemiş oldukları etkinliklerde belediye olarak yapılan katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

Yalova Genç Tema Kulübü Üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, kendilerinden yürütmüş oldukları çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Üye sayılarının 1400’ü bulduğunu, 168 üyenin aktif olarak düzenlenen etkinliklere katıldığını belirten Genç Temalar, bugüne kadar 16 etkinlik ve sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini belirttiler. Bu etkinliklere Yalova Belediyesi’nin destek verdiğini dile getiren Genç Temalar katkılarından dolayı Başkan Yardımcısı Güner’e teşekkür ettiler.

“Desteğimiz sürecek”

“Halkımızın ve kentimizin yararına olan her projenin daima destekçisi olacağız” diyen Başkan Yardımcısı Güner; “TEMA ülke genelinde önemli çalışmalara imza atıyor. Yalova Şubesi de kentimizin yararına olacak, halkımızı bilinçlendirecek, farkındalık yaratacak projeleri ortaya koyuyor. Yalova Belediyesi olarak bizde bu çalışmalara elimizden geldiğince destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut  

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını