521 okuma Bu Kategoridesiniz : 27 Ekim 2016 Perşembe 15:21

GEZİCİ ŞEFFAF ODA’NIN SON DURAĞI SÜLEYMANBEY OLDU

GEZİCİ ŞEFFAF ODA’NIN SON  DURAĞI SÜLEYMANBEY OLDU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman son ‘Halk Günü’nü Kent Müzesi önünde gerçekleştirdi.Yaz aylarından bu yana her hafta başka bir mahallede gerçekleştirilen ‘Gezici Şeffaf Oda’uygulaması bu hafta Süleymanbey Mahallesi’nde yapıldı. Kent Müzesi önünde gerçekleştirilen Şeffaf Oda uygulamasında her hafta olduğu gibi halktan gelen talep ve önerileri dinleyen Başkan Vefa Salman’a, Süleyman Bey Mahallesi Muhtarı Mustafa Kandemir, diğer mahalle muhtarları ve birim müdürleri eşlik etti.

Kent Müzesi önündeki Şeffaf Oda’ya çok sayıda vatandaş ilgi göstererek sıkıntı, şikayet ve isteklerini Başkan Vefa Salman’a aktardı. Başkan Salman ” Şehrimizin ve hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm üretmek adına yaptığımız bu uygulamayı çok önemsiyoruz. Halk Günü ile halkımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Onların mutluluğu, sorunlarının çözümü için belediye olarak elimizden gelen her şeyi ekibim ile birlikte yapıyoruz. Hemşehrilerim ile yakın diyalog kurma imkanı bulduğum bu görüşmeler, önümüzdeki haftadan itibaren belediye binamızda devam edecek” dedi.

‘Gezici Şeffaf Oda’ ve ‘Halk Günü’ uygulamaları önümüzdeki haftadan itibaren belediye ana hizmet binasında salı ve perşembe günleri 10.00- 12.00 arasında gerçekleştirilecek.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi