492 okuma Bu Kategoridesiniz : 26 Ekim 2016 Çarşamba 13:46

GÜLEÇ: YAPILANDIRMA İÇİN SÜRE UZATILDI

GÜLEÇ: YAPILANDIRMA İÇİN SÜRE UZATILDI

Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Halit Güleç, borç yapılandırmasında son başvuru tarihi olan 31 Ekim Pazartesi gününün uzatıldığını belirterek son günün 25 Kasım Cuma olduğunu söyledi.

Başkan Yardımcısı Güleç yaptığı yazılı açıklamada bazı alacakların yeniden yapılandırmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini belirterek yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşların, 25 Kasım Cuma gününe kadar Yalova Belediyesi Hizmet Masalarına müracaat etmeleri gerektiğini söyledi.

18 aya kadar taksit imkanı

Borçların 6 aydan 18 aya kadar taksitlendirilebileceğini ve gecikme faizi ile gecikme zammının da alınmadığını belirten Güleç, “Yalova Belediyesine borcu bulunan vatandaşlarımıza 6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun ile sağlanan kolaylıklar devam ediyor. Bu kanun ile vatandaşlarımızın, ödeme vadesi 30 Haziran 2016 tarihi ve öncesine ait birikmiş borçları yeniden yapılandırılmakta, gecikme zammı ile gecikme faizi yükünden kurtulmakta ve borçlarını 6 ve 18 aya varan vadelere kadar taksitlendirme imkanı gibi birçok kolaylığı ve fırsatı beraberinde getirmektedir. Vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirmeleri için 25 Kasım Cuma gününe kadar belediyemiz hizmet masalarına başvurmaları gerekmektedir” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi