526 okuma Bu Kategoridesiniz : 03 Haziran 2016 Cuma 10:11

Hoşgeldin ” Ya Şehri Ramazan “

Hoşgeldin ” Ya Şehri Ramazan “

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yayınladığı mesajla Ramazan ayının hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Salman yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi;

“5 Haziran’da ilk teravih namazının kılınması ve gece sahura kalkılmasının ardından 6 Haziran’da kurulacak ilk iftar sofralarıyla Ramazan aynın bereketini hep birlikte yaşamaya başlayacağız. Ramazan ayının huzurunun tüm gönülleri kaplayarak, dargınlıkların son bulacağı, iftar sofralarının insanları bir araya getireceği günleri yaşayacağız. Ramazan ayı süresince geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Ramazan Şehrindeki Şeffaf Oda’da her akşam vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz. Düzenlenen Ramazan ayına özel etkinliklerle Ramazan’ın güzelliklerini hep birlikte yaşayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle bereketinin hanelerimize dolduğu, kardeşliğin daimi olduğu, sevgi, huzur, barış, birlik ve beraberlik duygularının gönüllerimizi kapladığı, rahmetin ve hoşgörünün üzerimizden eksik olmadığı bir Ramazan ayının, başta değerli hemşehrilerim olmak üzere, İslam Alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.”

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi