634 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Haziran 2016 Çarşamba 12:12

İFTARDA ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU

İFTARDA ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, iftar yemeğinde şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi. Yağışlı havaya rağmen yoğun katılımdan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Başkan Salman; “Şehitlerimize ve gazilerimize olan vefa borcumuzu ödememiz asla mümkün değil. Bize düşen görev her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirmektir” dedi.

Ramazan ayının en güzel geleneklerinden biri olan kalabalık iftar sofrasında bu kez Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarıyla buluştu. İftar öncesi gelenleri karşılayan Başkan Salman kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi.
İftar yemeği sonrasında “Katılan herkese çok teşekkür ederim” diyen Belediye Başkanı Salman; “Bu kadar yoğun katılım olması beni çok mutlu etti ve duygulandırdı. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin, bizlerin huzur ve refahı için, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için şehit olan evlatlarımızı bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Siz kahraman gazilerimize aynı minnet duygularıyla şükranlarımı sunuyorum. Bizler yaşadıkça Türk Milleti için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi hep minnetle anacak, baş tacı edeceğiz. Ramazan sofrasının manevi duygusunu bizlerle paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi