554 okuma Bu Kategoridesiniz : 06 Şubat 2016 Cumartesi 20:35

İsmimizi Kullanan 3. Şahışlara İlan Olunur

İsmimizi Kullanan 3. Şahışlara İlan Olunur

Son zamanlarda surekli tarafimiza falanca haberi yaptiniz kaldirin , su yayinladiniz sahsima resmen hakarettir mahkemeye vericem silin o resmi , araban plkasinin facebook sayfanizda yayinlanan haberle ne alaksi var gibi sikayetler gelmektedir.

Yapilan incelemede bahsi gecen soz konusu sayfanin ajansimiz ile iliskisi mevcut degildir.Facebook üzerinde yer alan ” YALOVA HBR GUNCEL ” isimli sayfa ile ajansimizin herhangi bir ilişkisi mevcut değildir. Yalova Güncel Haber olarak herhangi bir şekilde sayfa üzerin devlet kurum ve kuruluşlarını yada kişilere şahsi olarak yapılan paylasimlardan ajansimizin kesinlikle yasal bir sorumluluğu yoktur.

Sayfa üzerinde yapılan yayınlardan doğan maddi ve/veya manevi zararlardan tarafımiza müracaat yapılmamasını rica ederiz.Bu sayfadan doğan zarar ve kişisel haklariniz ile ilgili olarak sayfanın kendi sahibi olan OSMAN HÖKEMEN ile irtibata gecmeniz ve kendisi ile ( facebook sayfası , Twitter adresi , websitesi veya ofis ) herhangi bir ticari veya kişisel ilişkimizin olmadığı  tüm kamuoyuna ilan olunur .

 

YALOVA GUNCEL HABER DİGİTAL MEDYA AJANSİ

Recep TURAN
Genel Yayın Sorumlusu

İzinsiz İsim Kullanımı ve Telif İhlallerini Lütfen Bize İletin : ihbar@yalovaguncel.com

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi