479 okuma Bu Kategoridesiniz : 26 Ağustos 2016 Cuma 14:37

Pazarın En Büyüğü Onlar

Pazarın En Büyüğü Onlar

Yalova’da Kurban Bayramı telaşı yeni başlamasına rağmen pazarda hareketlilik de başladı. Yalova Kurban Pazarında  en pahalı hayvanları yerinde inceleyen ekibimiz pazarda satışa sunulan tosunları yakından inceledi. Yetiştiricisinin 18 Bin TL istediği tosunların canlı ağırlıkları 1200 ile 1230 arasında değişiyor.

Yurdun çeşitli şehirlerinden büyük ve küçük baş canlı hayvan getiren satıcılar Yalova Elmalık Köy yolu yakınında bulunan Kurban Pazar alanında satışlar için son hazırlıklarını yaparken gün içerisinde de hayvan nakilleri devam etmekte. Genellikle güneydoğu ve iç anadolu’dan getirilen besi hayvanları bayrama günler kala satış alanındaki yerlerini aldı. Pazarda bu yıl büyük baş hayvanlar için 3000-4000 TL ‘den başlayan fiyatlar küçük baş hayvanlarda ise en düşük 900TL ‘den alıcı bulmaya başladı.

ALT YAPI HİZMETLERİ TAM

Pazar yerinde yoğun yağıştan etkilenmesi nedeniyle göletler oluşmakta Yalova Belediyesi ekipleri pazar yerinde esnafın talebine anlık yanıt vererek alt yapı sorunlarını yerinde ve zamanında gidermekte.Gün içerisinde biriken sular nedeniyle ekibimiz çekimler yaparken ekipler tarafından biriken suyun akışı dereye doğru verilerek çamurdan korunmaları içinde çakıl dökülerek alt zemin düzeltme işlemleri sağlandı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi