453 okuma Bu Kategoridesiniz : 04 Ağustos 2016 Perşembe 15:30

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA DENETİMLER ARTIRILACAK

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA DENETİMLER ARTIRILACAK

Yalova Belediyesi Trafik Zabıtası ekipleri, ilimizde taşımacılık yapan minibüs ve servisleri denetleyerek gerekli şartları sağlamayanlarla ilgili yasal işlem yapmayı sürdürüyor.
Yalova Belediyesi Trafik Zabıtası ekipleri, halkın belirtilen standartlarda ulaşım hizmeti alması amacıyla toplu taşıma yapan araçlara yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Şehir içi taşıma yapan M plakalı minibüslerin, S plakalı servislerin ve otobüslerin çalışma ve hizmet yönetmeliğine göre denetlemelerini yapan Yalova Belediyesi, şartları uygun olamayan araçlara yasal işlem yapıyor.

“Halkımız ve Servis sahiplerince bilinmesini istiyorum”
Konu ile alakalı açıklama yapan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç; “(S) ve (M) plakalı minibüslerin mevzuata uygun olarak çalıştırılması için denetimlerimiz aralıksız olarak sürdürüyoruz. Denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek. Korsan ile mücadeleye ilk mesai gününden itibaren başladık ve bitirilmesi içinde Yalova Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Net olarak korsan servis taşımacılığı yapılmasına izin vermeyeceğiz. Bunun halkımız ve servis sahiplerince bilinmesini istiyorum” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi