468 okuma Bu Kategoridesiniz : 27 Ağustos 2016 Cumartesi 18:18

YALOVA İTFAİYESİ YENİ ARAÇLARLA GÜCÜNE GÜÇ KATTI

YALOVA İTFAİYESİ YENİ ARAÇLARLA GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın göreve gelmesiyle birlikte İtfaiye Müdürlüğü çalışmalarının hem kalitesi hem de kapasitesi arttırıldı. İlk olarak tüm itfaiye ekiplerinin ekipmanları günümüz teknolojisine uygun olarak yenilendi. Son olarak daha hızlı ve daha etkili hizmet verilmesi amacıyla itfaiye araç parkına 4 yeni araç ilave edildi.
Marmara Bölgesi’nin en donanımlı itfaiyeleri arasında yer alan Yalova Belediyesi İtfaiye Teşkilatı kendisini her geçen gün yeniliyor. Başkan Salman’ın özel ilgi gösterdiği itfaiye ekipleri sürekli olarak günümüz teknolojisine entegre ediliyor. Ekipmanların yenilenmesinin yanı sıra araç parkına yapılan takviyelerle araç kapasitesi arttırıldı.

“Kendimizi sürekli güncelliyoruz”
“Yaşanabilecek olası afetlerde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini yakından ilgilendiren İtfaiye Müdürlüğümüzün her an göreve hazır halde olması için ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz” diyen Belediye Başkanımız Vefa Salman; “İtfaiye Müdürlüğümüzün önemini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın itfaiyemize ihtiyaç duyduğu anda ekiplerimizin vatandaşlarımıza en hızlı şekilde yardıma koşabilmesi için kendimizi sürekli güncelliyoruz. Öncelikle 7/24 halkımıza canlarını ortaya koyarak hizmet veren çalışma arkadaşlarımın can güvenliğini birinci sırada tutarak ekipmanlarını tüm koşullarda hizmet verebilmeleri noktasına getirdik. Teknoloji her geçen gün yenileniyor. Bizde bu teknolojiye adapte oluyoruz. İhtiyaç duyduğumuz her ekipmanı ve aracı bünyemize katmaya devam edeceğiz. Gerek ikili iyi ilişkiler ve diyalog sonrasında hibe olarak aldığımız gerekse satın alarak bünyemize kattığımız yeni araçlarımızla artık daha da güçlendik” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi