810 okuma Bu Kategoridesiniz : / / 02 Haziran 2016 Perşembe 14:17

Yeni Trend ‘Kendin kopar kendin ye’

Yeni Trend  ‘Kendin kopar kendin ye’

Yalova’da organik kahvaltı işletmesi olarak sektöre hızlı bir giriş yapan Yalova Bahçeden Kahvaltı yeri vatandaşların beğenisini kazanmaya devam ediyor. 3 genç girişimcinin ortak işletme sahipliğini üstlendiği Yalova Bahçeden Kahvaltı mekanı serpme kahvaltılar ile organik ürünleri vatandaşlarla buluşturuyor.
Özellikle hafta sonları 200 kişilik mekanda yaklaşık 30 çeşit organik kahvaltı menüsü ile beğeni toplayan Bahçeden Kahvaltı ve Izgara Bahçesi yeşil alanı ve doğal güzellikleri ile ailelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

‘Kahvaltılıklar bizim bahçeden’..
İşletme ortaklarından Koray Perihanoğlu, “Safran köyü girişinde yer alan işletmemizdeki kahvaltılar tamamen organik ürünlerden oluşuyor. Uygun fiyat anlayışı ile müşterilerimize hizmet verme amacıyla 3 ortak bu işetmemeyi kurduk. Sadece sabah kahvaltı değil bunun yanında geç kahvaltılar ve öğleden sonra ızgara keyfi ile müşterilerimizin damak tadına hitap ediyoruz. Şu anda müşterilerimizin bahçemizden kendi elleri ile toplayacağı organik ürünlerimizi yetiştiriyoruz. Böylelikle müşterilerimiz bahçemizden kendi kahvaltıları için istedikleri organik ürünü dalından koparıp sofralarında afiyetle yiyebilecekler” dedi.

‘Tren mangal ile ızgara keyfi’..
Birçok organizasyona da ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Perihanoğlu, “İşletmemizde birçok etkinliğe de yer veriyoruz. Toplantılar, sünnet, nikah, mini konserler ve karaoke yarışmalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Yalova’da ilk defa tren mangalı işletmemize getirdik. Tüm vatandaşlarımızı yılın her mevsimi açık olan Yalova Bahçeden Kahvaltı ve Izgara bahçemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

‘İftar ve sahur konsepti’..
Ramazan ayında da iftar ve sahur konsepti ile hizmet vermeye devam edeceklerini ifade eden Perihanoğlu, “Mübarek Ramazan ayında iftar ve sahur programlarımız olacaktır. Vatandaşlarımız bunun yanı sıra milli takımımızın Euro 2016’daki mücadelelerini dev ekranda seyredebilecekler” ifadelerini kullandı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı  

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı