685 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Ekim 2017 Çarşamba 21:30

Bu Gece 23:00’dan İtibaren Başlıyor

Bu Gece 23:00’dan İtibaren Başlıyor

İstanbul’da 13 ilçede, yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle bu gece saat 23.00’dan itibaren 8 saat su kesintisi yaşanacak. İlçeler arasında Üsküdar, Çekmeköy, Zeytinburnu ve Fatih’in tamamına bakım çalışması süresince su verilmeyeceği açıklandı.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (İSKİ) yapılan resmi açıklamaya göre, İstanbul’da bakım çalışmaları nedeniyle Dudullu Terfi Merkezi’nde, yeni deponun devreye alınması ve terfi merkezi mekanik aksamı montaj çalışmaları nedeniyle, bazı ilçelere bugün saat 23.00’dan yarın 07.00’a kadar su verilemeyecek. Belediye yaptığı açıklamada kesintinin uygulanacağı saatler arasında yeni terfi merkezinin montajının sağlanarak sabah saatlerinde belirtilen ilçelere kademeli olarak su naklinin sağlanacağı aktarıldı.

Su kesintisinin uygulanacağı yerler şöyle:

– Üsküdar, Çekmeköy, Zeytinburnu ve Fatih’in tamamı.

– Ataşehir Yeni Çamlıca, Mevlana, Mimar Sinan, Yenişehir, Kayışdağı, İnönü, Ferhatpaşa ve Atatürk Mahalleleri.

– Maltepe Fındıklı Mahallesi.

– Ümraniye Hekimbaşı, Topağacı, Dumlupınar, Kazımkarabekir, İnkılap, Elmalıkent, Saray, Tantavi, Atatürk, Yamanevler, Namık Kemal, İstiklal, Atakent, Armağanevler, Esenevler ve Site Mahalleleri.

– Kadıköy Osmanağa, Caferağa, Rasimpaşa, Zühtüpaşa, Hasanpaşa, Fikirtepe, Acıbadem ve Koşuyolu Mahalleleri.

– Beykoz Baklacı, Yavuz Selim, Çiftlik, Çengeldere, Fatih, Rüzgarlıbahçe, Kavacık, Çubuklu, Soğuksu, Gümüşsuyu, Çiğdem, Acarlar, Zerzevatçı, Elmalı, Örnek ve Yeni Mahalleleri.

– Sancaktepe Meclis, İnönü, Atatürk, Yenidoğan, Safa, Yunus Emre, Mevlana, Emek, Sarıgazi, Kemal Türkler ve Merve Mahalleleri

– Beyoğlu Arapcami, Emekyemez, Bereketzade, Müeyyetzade, Şahkulu, Kemankeş Karamustafapaşa, Hacı Mimi, Evliya Çelebi, Asmalımescit, Tomtom, Firuzağa, Kuloğlu, Kılıç Ali Paşa, Cihangir, Pürtelaş Hasan Efendi, Ömer Avni ve Gümüşsuyu Mahalleleri.

– Beşiktaş Vişnezade, Sinanpaşa, Türkali, Cihannuma, Abbasağa, Yıldız, Mecidiye, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Bebek Mahalleleri.

–Sarıyer Rumelihisarı, Baltalimanı, Emirgan, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Kireçburnu, Cumhuriyet, Çayırbaşı, Büyükdere, Sarıyer Merkez, Yenimahalle ve Rumeli Kavağı Mahalleleri.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

BUDO’dan Sefer İptalleri  

BUDO’dan Sefer İptalleri

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR  

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı  

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı