589 okuma Bu Kategoridesiniz : 29 Aralık 2017 Cuma 13:36

Vali Tuğba Yılmaz’dan Yeni Yıl Mesajı

Vali Tuğba Yılmaz’dan Yeni Yıl Mesajı

Değerli Yalovalı Hemşehrilerim;

Öncelikle 2018 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa ve Yalovalı Hemşehrilerimize hayırlı bir yıl olmasını; yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını Cenabı-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

2017 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli, huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçtiği; dünyada yaşanan kan, gözyaşı, şiddet olaylarının dindiği ve Güçlü Türkiye olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz, huzur dolu, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir. Güçlü Türkiye’nin en önemli güvencesi, Aziz Milletimizin sağduyusu, özverisi ve sorunların aşılması yolunda gösterdiği birlik ve dayanışma ruhudur. Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda ki en güçlü bağdır. Bir olarak, beraber olarak hep birlikte kardeş olarak; karşımıza çıkan badireler karşısında tarihimiz boyunca nasıl yılmadan, yıkılmadan kararlı bir duruş gerçekleştirdiysek, bundan sonrada güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak ilerleyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, vatanımız, bayrağımız ve istikbalimiz için bir gül gibi toprağa düşen Aziz Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, Kahraman Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yeni umutlar ve heyecanlarla karşılanan 2018 yılının başta Yalova’mız olmak üzere; ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…  

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın  

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama  

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama