729 okuma Bu Kategoridesiniz : 06 Nisan 2017 Perşembe 11:34

Veri Merkezlerini Büyütüyor

Veri Merkezlerini Büyütüyor

İzmirde hizmet veren Narin Hosting  ve İnternet Hizmetleri veri barındırma hizmetlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Edinilen biglilere göre firma müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için veri merkezlerinde bir kapasite attırma işlemlerine devam ediyor. Narin Hosting  Genel Müdürü ve CEO’su Şevket NARİN yaptığı açıklamada şunlara yer verdi ; ” Biz 2014 Senesinde kurumsal olarak açılışı yapılan Narinhosting, 2016 senesi itibariyle marka bilincini arttırmak amacıyla oluşturmuş olduğumuz “Narint” adlı şirketimizin markası olmuştur.Şirketimiz bünyesindeki çalışanlarımız alanında profesyonel, hizmetini sunmuş olduğumuz ürünlerde en iyi desteği sunabilecek kişilerden oluşmaktadır.Narinhosting, her zaman müşteri memnuniyetini önemsemiş ve attığı adımlarda müşteri odaklı çalışma gayreti göstermiştir.

Hizmetlerimiz arasında; linux hosting, windows hosting, alanadı, radyo hosting, seo hosting, wordpress hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu, dijital reklamcılık (seo,adwords), veri yedekleme, sunucu ve wordpress optimizasyon, kurumsal web site çözümleri yer almaktadır. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil yaptıklarımızın üzerine hergün yeni bir taş ekleyerek sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenleri yapıyoruz. ” bilgisini paylaştı.

Narin Hosting   veri merkezi büyütme işlemlerin yanı sıra DGN Data Center’da yer alan bazı sunucu kabinlerinide İzmir merkezli olan ofisine taşıyarak anlık müdahale süresini minimum seviyede tutmak istiyor.

Sahip Oldukları Siteler  ;

Axesuarci.com  Aksesuar Satış Sitesi
Tekneloji.net  Teknoloji İnceleme Teknesi

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Dark Web’de Kaç Paraya Satılıyor?  

Dark Web’de Kaç Paraya Satılıyor?

Bir yıldır devam eden sorun çözüldü  

Bir yıldır devam eden sorun çözüldü

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor  

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor