586 okuma Bu Kategoridesiniz : 22 Haziran 2017 Perşembe 11:32

BAŞKAN SALMAN İTFAİYE PERSONELLERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN SALMAN İTFAİYE PERSONELLERİ İLE BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, vatandaşın canını malını kendi canından üstün tutan ve hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan itfaiye personeli ile iftarda buluştu. İftarda emekli olmuş itfaiye personelleri de yer aldı.

Düzenlenen iftar yemeği itfaiye binasında gerçekleştirilirken iftara, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Halit Güleç, Jülide Güner ve Murat Kuleli, İtfaiye Müdürü Murat Sevinç, itfaiye personelleri ve emekli itfaiyeciler katıldı. Tüm personeller ile tek tek tokalaşarak hal hatır soran Başkan Salman, ardından itfaiye personelleri ile birlikte sohbet ederek çay içti.

“Burada sizlerle birlikte bir arada bulunmaktan ötürü mutluyum” diyen Başkan Salman; “Bu mesleğe yıllarını vermiş değerli büyüklerimizin aramızda yer alması bizler için ayrı bir onur. Sizler, belediyemizin en cefakar, en fedakar birimisiniz. Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü tehlikeyi göze alarak bu iş için canınızı ortaya koyuyorsunuz. Bütünlük ve uyum içinde halkımıza hizmet veriyorsunuz. Bu güzel organizasyonu gerçekleştirerek bizleri sofranızda ağırladığınız için teşekkür ediyor, sizlere kazasız, belasız görevler diliyorum” dedi.

Sponsor Alanı

Etiketler: , , ,

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi